Pasākumu kalendārs

Oktobris, 2019
  Atcelt

1.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
1.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
1.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle STUDENTU kinoFEST'S 2019
1.Oktobris 18:30 Splendid Palace Lielā zāle ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
1.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
2.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
2.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
2.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
2.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle PIRMIZRĀDE - OĻEGS
2.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
3.Oktobris 15:00 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
3.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
3.Oktobris 17:30 Splendid Palace Lielā zāle BRĪVĪBAS EKSPRESIS
3.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
3.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DADZĪTIS
3.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
4.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
4.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
4.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
4.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS
4.Oktobris 19:00 - 20:30 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle UMBILICAL BROTHERS
4.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
5.Oktobris 12:00 Splendid Palace Mazā zāle KINO BĒRNIEM- Auniņš Šons: Fermagedons
5.Oktobris 13:00 Splendid Palace Mazā zāle JELGAVA '94
5.Oktobris 15:00 Splendid Palace Mazā zāle OĻEGS
5.Oktobris 15:30 Splendid Palace Mazā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
5.Oktobris 17:30 Splendid Palace Mazā zāle DŽOKERS
5.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS
5.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
6.Oktobris 12:00 - 13:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle MULTIKOSMOSS / МУЛЬТИКОСМОС
6.Oktobris 13:00 Splendid Palace Lielā zāle SPIEGS, KURŠ MANS TĒVS
6.Oktobris 13:30 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
6.Oktobris 14:00 - 15:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle MULTIKOSMOSS / МУЛЬТИКОСМОС
6.Oktobris 15:00 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
6.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
6.Oktobris 17:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
6.Oktobris 18:30 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
6.Oktobris 19:00 - 21:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Gļebs Matveičuks / Глеб Матвейчук
6.Oktobris 19:30 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
6.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
7.Oktobris 14:00 Splendid Palace Lielā zāle KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
7.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
7.Oktobris 17:30 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
7.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
7.Oktobris 19:00 - 21:30 Rīgas Kongresu nams Igors Hristenko, Natālija Korosteļova, Jurijs Hvostovs /JAUTRAIS PARODIJU MARATONS/
7.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Ļeņingradas simfonija
7.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
8.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
8.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
8.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
8.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle ĪPAŠAIS SEANSS - JELGAVA '94
8.Oktobris 18:15 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
8.Oktobris 19:00 - 21:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Tesla. Atdzīvojušās ilūzijas
8.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
8.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
9.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
9.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
9.Oktobris 17:45 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
9.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle ATKAL NEPRĀTĪGĀS KĀZAS
9.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle METALLICA & SAN FRANCISCO SYMPHONY: S&M2
9.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
10.Oktobris 11:00 Splendid Palace Lielā zāle KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
10.Oktobris 14:00 Splendid Palace Lielā zāle KINO LEKTORIJI SKOLĒNIEM - 2019.-2020.mācību gads
10.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
10.Oktobris 17:45 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
10.Oktobris 18:30 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
10.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
10.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
11.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
11.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
11.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
11.Oktobris 18:15 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
11.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
11.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
12.Oktobris 12:00 Splendid Palace Mazā zāle KINO BĒRNIEM- Auniņš Šons: Fermagedons
12.Oktobris 13:00 Splendid Palace Mazā zāle JELGAVA '94
12.Oktobris 14:30 Splendid Palace Mazā zāle DŽOKERS
12.Oktobris 15:00 Splendid Palace Mazā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
12.Oktobris 17:00 Splendid Palace Mazā zāle DAUNTONAS ABATIJA
12.Oktobris 17:30 Splendid Palace Mazā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
12.Oktobris 19:30 Splendid Palace Mazā zāle OĻEGS
12.Oktobris 20:00 Splendid Palace Mazā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
13.Oktobris 0:00 Splendid Palace Lielā zāle EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019
13.Oktobris 13:00 Splendid Palace Lielā zāle EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - DAUNTONAS ABATIJA
13.Oktobris 13:00 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
13.Oktobris 13:30 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
13.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - OĻEGS
13.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
13.Oktobris 15:45 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
13.Oktobris 17:30 Splendid Palace Lielā zāle ODESA
13.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA 2019 - PIRMS PIRMIZRĀDES SEANSS - ZOMBI BĒRNS
13.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle JELGAVA '94
13.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
14.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
14.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
14.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
14.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Putina liecinieki
15.Oktobris 0:00 Melngalvju nams Lielā zāle DAĻĒJA APSKATE
15.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
15.Oktobris 19:00 - 21:30 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle T. Arntgoļca un Gr. Antipenko 'Divi šūpolēs' / Т. Арнтгольц и Гр. Антипенко. 'Двое на качелях'
15.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS - ĪPAŠAIS SEANSS AR RADOŠO GRUPU
15.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
15.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
16.Oktobris 0:00 Splendid Palace Lielā zāle SARUNAS PAR MŪZIKU “NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA! ”
16.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
16.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
17.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
17.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: ATKLĀŠANAS VAKARS - PROJĀM
18.Oktobris 13:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Kapteinis Mortens un Zirnekļu karaliene
18.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Lote un pazudušie pūķi
18.Oktobris 17:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Svilpotāji
18.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Kapemauma
18.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Suņi nevalkā bikses
18.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Koris. Diriģents. Kamēr...
18.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Par bezgalīgo
19.Oktobris 0:00 Melngalvju nams Lielā zāle DAĻĒJA APSKATE
19.Oktobris 11:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Animācijas īsfilmu izlase
19.Oktobris 13:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Roka maina pasauli
19.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Piekūni
19.Oktobris 16:00 - 17:00 Rīgas Kongresu nams Mazā zāle Pecolli iestudēta Teatralizēta cirka izrāde 'Ah...Liz'
19.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Anjēze par Vardu
19.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Geparda dzimšana
19.Oktobris 19:00 - 0:00 Melngalvju nams Svētku zāle Balle "Elegances ritmos"
19.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Suvenīrs
19.Oktobris 19:00 - 20:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Pecolli iestudēta Teatralizēta cirka izrāde 'Ah...Liz'
19.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Izmisums
19.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Parazīts
20.Oktobris 0:00 Melngalvju nams Lielā zāle DAĻĒJA APSKATE
20.Oktobris 11:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Animācijas īsfilmu izlase
20.Oktobris 12:00 - 13:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Pecolli iestudēta Teatralizēta cirka izrāde 'Ah...Liz'
20.Oktobris 13:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Hakeris
20.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Supa Modo
20.Oktobris 17:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Piedodiet, jūs nesastapām
20.Oktobris 18:00 - 20:00 Melngalvju nams Svētku zāle Rudens kamermūzikas festivāls
20.Oktobris 18:00 Splendid Palace Svētku zāle RIGA IFF: Balta, balta diena
20.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Bāka
20.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Un tad mēs dejojām
20.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Sinonīmi
21.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGAIFF - filmu izlase skolēniem!
21.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Kolonija
21.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Karaļa lēmums
21.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Pavedināšanas skola
21.Oktobris 21:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: “Mana vecmāmiņa no Marsa” un “Striptīzs un karš”
21.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Svilpotāji
22.Oktobris 0:00 Melngalvju nams Lielā zāle IZMAIŅAS DARBA LAIKOS
22.Oktobris 15:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: “Kosmosa suņi” un “Tīrā māksla”
22.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Par bezgalīgo
22.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Valsts bēru ceremonija
22.Oktobris 18:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Short Riga atklāšana
22.Oktobris 19:00 - 21:30 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Komēdija 'GLĀBT IERINDAS HAMLETU' / Комедия 'Спасти рядового Гамлета'
22.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: 2001: Kosmosa odiseja
22.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Kore
23.Oktobris 0:00 Melngalvju nams Mazā zāle IZMAIŅAS DARBA LAIKOS
23.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGAIFF - filmu izlase skolēniem!
23.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Bāreņu nams
23.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Prom ārā zirgus zagt
23.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Spoku pilsētas antoloģija
23.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Sistēmas grāvēja
23.Oktobris 20:00 - 22:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle 'Jaunais' Garik Martirosjan Stand Up koncerts / 'Новый' Гарик Мартиросян Стенд Ап концерт
23.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Jāna Niemanda noslēpums
23.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Brīvība
24.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Animus Animalis (Stāsts par cilvēkiem, dzīvniekiem un lietām)
24.Oktobris 17:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Diena, kad apstājās Zeme
24.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Karote
24.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Džona F. Donovana dzīve un nāve
24.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Klusuma otrā pusē
24.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Zelta cimds
25.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Gundermanis
25.Oktobris 16:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Nova Lituania
25.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Maikste
25.Oktobris 19:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Pēdējais rudens
25.Oktobris 21:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Skandināvijas klusums
25.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Sinonīmi
26.Oktobris 14:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Sveiks, mākslīgais intelekt! Mīlasstāsti no nākotnes
26.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Sieviete lauva
26.Oktobris 16:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Tālu pieskārienam
26.Oktobris 19:00 - 21:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Komēdija 'Pēdējais stāvs'/ Комедия 'Последний этаж' Se 26.10.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 11.25 - 41.25 Pievienot kalendāram PIRKT Izvēlēties citu datumu
26.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Dubultā dzīve
26.Oktobris 21:30 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Brazīlija
27.Oktobris 11:00 - 12:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle LUNTIKS / ЛУНТИК
27.Oktobris 14:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Harismātiskā megafauna
27.Oktobris 15:00 - 16:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Barboskini kibertelpā
27.Oktobris 16:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Pravietojums
27.Oktobris 16:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Balta, balta diena
27.Oktobris 18:00 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Meklējot Evu
27.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Suns, vārdā Nauda
27.Oktobris 20:30 Splendid Palace Mazā zāle RIGA IFF: Aurora
27.Oktobris 21:00 Splendid Palace Lielā zāle RIGA IFF: Maikste
28.Oktobris 17:45 Splendid Palace Lielā zāle KUR PALIKUSI BERNADETA?
28.Oktobris 19:00 - 21:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle Fjodors Dobronravovs / Вечер с Фёдором Добронравовым
28.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle DOKUMENTĀLĀ KINO PIRMDIENAS - Geparda dzimšana
28.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
29.Oktobris 13:00 Splendid Palace Lielā zāle SENIORU SEANSS - LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
29.Oktobris 15:30 Splendid Palace Lielā zāle DAUNTONAS ABATIJA
29.Oktobris 16:30 Splendid Palace Lielā zāle KUR PALIKUSI BERNADETA?
29.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle OĻEGS
29.Oktobris 19:00 Splendid Palace Lielā zāle AVIS KINO VAKARI - DESMIT IZCILI CEĻOJUMI “Trakais Pjero"
29.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
30.Oktobris 16:00 Splendid Palace Lielā zāle NEKAS MŪS NEAPTURĒS
30.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle DŽOKERS
30.Oktobris 19:00 - 21:00 Rīgas Kongresu nams Lielā zāle GRUZIJAS NACIONĀLAIS BALETS 'SUHIŠVILI' / НАЦИОНАЛЬНЫЙ БАЛЕТ ГРУЗИИ 'СУХИШВИЛИ'
30.Oktobris 20:00 Splendid Palace Lielā zāle LIETAINA DIENA ŅUJORKĀ
30.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle KUR PALIKUSI BERNADETA?
31.Oktobris 18:00 Splendid Palace Lielā zāle ZELTA CIMDS
31.Oktobris 20:15 Splendid Palace Lielā zāle MĪLESTĪBAS VECUMS
31.Oktobris 20:30 Splendid Palace Lielā zāle SUŅI NEVALKĀ BIKSES


– Drukāt dokumentu