Kalendārs

Atpakaļ

Brāļi Safronovi '15 MAĢIJAS GADI'Lielā zāle

ēlaties neaizmirstamus iespaidus un spilgtas emocijas? To visu var piedzīvot brāļu Safronovu jubilejas šovā “15 MAĢIJAS GADI”. Iluzionisti Nr. 1 Krievijā prezentēs pavisam jaunus trikus grandiozā labāko režisoru, horeogrāfu, mākslinieku un tērpu mākslinieku iestudējumā.

3. februāris (svētdiena), Rīga, Rīgas Kongresu nams

Kā rāda prakse – vadošo iluzionistu šovs izraisa lielu interesi. Viņu koncerti vienmēr ir izpārdoti, un visiem biļešu nepietiek. Tāpēc, ja jūs vēlaties nokļūt jubilejas šovā “15 MAĢIJAS GADI”, tad vajadzētu pasteigties iegādāties biļetes jau tagad.

Pēc vismistiskākās televīzijas pārraides “Ekstrasensu cīņas” daudziem zināmie Iļja, Andrejs un Sergejs Safronovi ir vieni no slavenākajiem  XXI gadsimta iluzionistiem.

Viņu vārdi zināmi visā pasaulē. Kritiķi jau sen iluzionistus sauc par “krievu Koperfīldiem”. Magi uz skatuves rada neticamus trikus, kuriem nav nekādu  paskaidrojumu! Rīgā skatītājus gaida pilnīgi jauns šovs. Safronovu burvju triki pārsteidz pat visdedzīgākos skeptiķus.

2018. gadā paliek 15 gadi kopš uzstājas brāļi Safronovi. Šajos gados viņi ir kļuvuši pasaulslaveni un ieguvuši miljoniem cienītāju atzinību. 2015. gadā mākslinieki piedalījās starptautiskā iluzionistu festivālā “Wizard Trophy” un kļuva par uzvarētājiem nominācijā “World Best big illusion 2015”.

“15 MAĢIJAS GADI” – tā ir fantastika un plašs vēriens, kas apvieno pašas pēdējās tehnoloģijas. Tas viss savijas ar maģiju, ilūziju, burvestību! Tas ir absolūti ekskluzīvs šovs, kam pasaulē nav analogu. Ideju pilnībā izstrādājuši brāļi Safronovi personīgi. Jaunā programma apvieno tik daudzveidīgus un oriģinālus numurus, ka tā būs interesanta dažādu vecumu cilvēkiem – tas ir patiesi pilnvērtīgs ģimenes šovs.

Nepalaidiet garām retu un ekskluzīvu iespēju būt par neticamu brīnumu lieciniekiem, kurus brāļi Safronovi veiks tieši jūsu acu priekšā - jūsu pilsētā. Jūs būsiet ne tikai novērotāji no malas, bet arī šova dalībnieki. Iespējams, brāļi Safronovi nolasīs tieši jūsu domas. Bet ar kādu no skatītājiem iluzionisti teleportēsies citā realitātē. Ieintriģēja? Tad tikai piebildīsim: biļešu skaits ir ierobežots!

Uzdāviniet saviem tuviniekiem un draugiem iespēju atkal noticēt burvestībai!
Bet bērniem – gabaliņu laimes viņu brīnišķīgajā bērnībā!

Biļetes Biļešu servisa kasēs


Pasākuma valoda: Krievu valoda

Biļešu cenas: 18.70 -56.10– Drukāt dokumentu