Kalendārs

Atpakaļ

SERGEJS VOLČKOVS. SolokoncertsLielā zāle

Projekta „Balsis” otrā sezona Pirmajā kanālā skatītājiem un klausītājiem atklāja jauno mākslinieku ar pārsteidzošo harizmu un šarmu, ar unikālu samtainu baritonu, atklāts un un sirsnīgs. Sekojošie vieskoncerti vairāk kā 230 pilsētās un pārpildītās zāles parādīja, ka skatītāju balsojums un žūrijas uzticība nebija nejauša, un uzvara konkursā – pelnīta!

Sergejs Volčkovs ne pārāk bieži lutina skatītājus Latvijā ar koncertiem, tāpēc šis viņa brauciens ir liels notikums Rīgas kultūras un mūzikas dzīvē un ļoti gaidīts mākslinieka talanta pielūdzēju vidū.

Šajā vakarā skatītājiem tiks piedāvāti visiem labi pazīstamie krievu un ārzemju komponistu, klasiķu skaņdarbi, skanēs leģendāras dziesmas no padomju kinofilmām, visiem no galvas zināmas romances un arī dziesmas, kas uzrakstītas īpaši Sergejam.

„Es daudzus gadus mācos mūziku profesionāli, tāpēc man kā māksliniekam ir ļoti svarīgi dot katram uz koncertu atnākušajam skatītājam ne tikai kvalitatīvu izpildījumu, bet arī daļiņu sevis. Es ļoti vēlos, lai cilvēki pēc mana koncerta aizietu ar sajūtu, ka viņus nav apmānījuši” – saka Sergejs Volčkovs.

Koncerts notiks 2019.gada 16.martā Rīgas Kongresu namā, pavadījumu atskaņos muzikālais kolektīvs starptautisko konkursu laureātes Oksanas Petričenko (klavieres) vadībā.

Biļetes: šeit


Pasākuma valoda: latviešu, krievu valodas

Biļešu cenas: 15.00-60.00
– Drukāt dokumentu