Kalendārs

Atpakaļ

Bērnu izrāde: Neticamā zinātneLielā zāle

Šovs "Neticamā zinātne"
neaizmirstams ceļojums uz zinātnes pasaules brīnumiem


Pirmo reizi Latvijā notiks lielā zinātniskā šova "Neticamā zinātne" viesizrādes - 18. martā Rīgas Kongresu namā! Iespaidīgi specefekti, kvalitatīvs, pārdomāts uzvedums un spilgti numuri neļaus skatītājiem garlaikoties ne mirkli. Iepazīstiniet savu bērnu ar burvju zinātnes brīnumu pasauli visjautrākā veidā — ar spēli un izklaidi!

Jūs joprojām neticat brīnumiem? Tad Jums noteikti ir jādodas uz bērnu zinātnes šovu visai ģimenei "Neticamā zinātne"! Vietu, kur Jūs sagaidīs aizraujošs un atklāsmju pilns ceļojums uz zinātnes brīnumu pasauli un kur Jūs redzēsiet kā zinātne un maģija sadzīvo vienuviet.

Skatītājus sagaida gaismas lāzeru šovs, milzīgi gaismas ziepju burbuļi, gigantiski dūmu gredzeni, šovs ar gaismas attēlu un jautras spēles, iesaistot skatītājus. Jautrais profesors kopā ar palīgiem iepazīstinās ar ugunīgiem, burbuļojošiem, skaļiem, kūpošiem un iesaldējošiem eksperimentiem. Magi un burvji iepazīstinās ar ilūziju un maģiju, savukārt burvju mākslinieks kopā ar skatītājiem uzzīmēs neparastu gaismas gleznu.

Aicinām Jūs ļauties neaizmirstamam ceļojumam pasakainās zinātnes brīnumu pasaulē 18. martā Rīgas Kongresu namā. Nenokavē, jo būs interesanti, izzinoši un ļoti jautri!

Biļetes Biļešu servisa kasēs


Pasākuma valoda: krievu valoda

Biļešu cenas: 8,00-20,00– Drukāt dokumentu