Jaunumi

ĪSFILMAS...SOLD OUT


Tikai tie, kas skolā sāka iet 20. gadsimtā, atceras, ka katrs kino seanss sākās ar ĪSFILMU, kuras laikā vēl pustumsā/pusgaismā varēja staigāt kino zālē iekšā un ārā ar sulām un cepumu paciņām…Laiki mainījušies, paradumi – arī. Bet īsfilma, kā kino vēstījuma formāts, pēc apjukuma desmitgadēm ir piedzīvojusi renesansi pasaulē, pirmkārt, jau skatītāju intereses strauja pieauguma ziņā. Filmu izplatītāju kompānijas un paši filmu veidotāji ir atraduši jaunu “formulu” filmu izrādīšanai un iespējām, iekļauties kinoteātru repertuārā.

Par labu “Rīgas nami” tiesa lemj no K.Kavaca piedzīt vairāk kā miljons eiro

2020. gada 16. martā Rīgas apgabaltiesa pēdējā tiesas sēdē apelācijas instancē saistībā ar SIA “Rīgas nami” iesniegto apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 2018. gada 6. septembra spriedumu, atzina Kārli Kavacu par vainīgu viņam izvirzītajās apsūdzībās.

TELPU LABIEKĀRTOŠANA VĒSTURISKĀ NAMĀ – KINOTEĀTRĪ “SPLENDID PALACE”

Ar mērķi modernizēt kinoteātri “Splendid Palace” 2019. gada vasarā veicām ilgtermiņa investīcijas, ieguldot finanšu līdzekļus vēsturiskā Rīgas nama remontdarbos.

Mūsu galvenais uzdevums kinoteātrī ir kultūras pasākumu nodrošināšana, īpašuma attīstīšana, pārvaldīšana un apsaimniekošana. Tāpēc 2019. gadā no jūnija līdz septembrim kinoteātrī veikti nozīmīgi ieguldījumi kultūras centra jeb kinoteātra “Splendid Palace” tehnoloģiju modernizācijā, kas ļaus ievērojami palielināt tā konkurētspēju, nodrošinot kvalitatīvas telpas nomas pasākumiem un kultūras programmu daudzveidībai.

Kinoteātrī “Splendid Palace” plānotie kino seansi tiek pārcelti uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa

Kinoteātrī “Splendid Palace” plānotie kino seansi tiek pārcelti uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa. Ar jau iegādātajām kino biļetēm to pašu filmu varēs noskatīties vēlāk vai arī biļetes varēs mainīt uz citas filmas seansu, kad kinoteātris būs atvērts apmeklētājiem.
Par precīzu pārcelto kino seansu demonstrēšanas laiku lūgums sekot līdzi www.splendidpalace.lv. vai Facebook profilā.
Informējam, ka kinoteātrī “Splendid Palace” līdz 14. aprīlim būs slēgtas arī kases.

Uz drīzu tikšanos.

Melngalvju nams apskatei būs slēgts līdz 14. aprīlim!

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “COVID-19” izplatības dēļ paziņojam, ka Melngalvju nams apskatei būs slēgts līdz 14. aprīlim.
Jaunumiem aicinām sekot līdzi šeit Facebook vai www.melngalvjunams.lv

Uz drīzu tikšanos.

Visu publisko pasākumu atcelšanu laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “COVID-19” izplatības dēļ paziņojam par visu publisko pasākumu atcelšanu laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim.

Par pasākumu pārcelšanu lūdzam sekot līdzi Biļešu Paradīze un Biļešu Serviss informācijai.– Drukāt dokumentu