Jaunumi

EROTISKO ĪSFILMU FESTIVĀLA IZLASE "BEST EROTIC SHORTS"

Uz kinoteātra “Splendid Palace” lielā ekrāna nepieklājīgi pievilcīgas erotiskas filmas! Piedāvāsim noskatīties septiņas labākās, kaislīgākās un seksīgākās īsfilmas no īsfilmu festivāla "BEST EROTIC SHORTS". |Papildseanss

Aizmirsti par aizspriedumiem, pieticību un bailēm. Atver dvēseli emocijām, jūtām, baudai un kaislei.

Tiekamies kinoteātra zālē ar pieklusinātu gaismu, viegli elektrizējošu gaidu sajūtu un erotikas noskaņu uz lielā ekrāna.

Garantējam - šis randiņš nebeigsies tikai ar kino apmeklējumu...

Programmā īsfilmas no Spānijas, Brazīlija, Francijas, Zviedrijas, Polijas.

Programmas garums: 91 minūtes

KINO SENSĀCIJAS PARAZĪTS MELNBALTĀ AUTORVERSIJA TIKAI VIENĀ SEANSĀ

Kino sensācijas Parazīts melnbaltā autorversija tikai vienā seansā 21. martā, 18:00!

Vēl pirms četru Oskara balvu triumfa (tostarp labākās filmas), Kannu kinofestivāla Zelta palmas zara jeb Palme d'Or godalgas un vairāk nekā 200 citiem kino apbalvojumiem dienvidkorejiešu režisors Džūnho Bons radīja īpašu versiju viņa globāli veiksmīgajam kino darbam. Parazīts monohromo versiju. Melnā un baltā vizuālā sadursme uz ekrāna ne tikai izceļ varoņu kontrastu, bet arī atgriež skatītāju melnbaltās pasaules pārlaicīgumā. Parazīts melnbalto versiju papildina arī oriģinālajā, krāsu filmā neiekļautās ainas.

Labākās šausmu īsfilmas

Īsfilmas oriģinālvalodās ar subtitriem latviešu valodā.

Laura, Dace un Samāra programmā iekļautās filmas jau ir noskatījušies, un tagad viņi baidās iziet no istabas, atiet no televizora. Pēc šo filmu noskatīšanās Frediju Krīgeru ir pārņēmis bezmiegs. Mēs noteikti zinām, ka jūsu nervi ir stiprāki, tādēļ, kā jau vienmēr, gaidām jūs tumšajā kinoteātra zālē. Noskatīsimies šausminošus pieaugušo stāstus, kuriem nav laimīgu beigu.

Redzēsiet labi zināmus stāstus: briesmoņus, kanibālus un psihopātus. Skaidrs, ka garlaicīgi nebūs. Esat gatavi? Tad dosimies uz šausmu pasauli. Taču esiet uzmanīgi – tajā ir viegli apmaldīties…

Melngalvju nama svinību video

Sirsnīgs paldies par sarunām un sirsnīgo kopā būšanu, svinot Melngalvju nama jubileju!

Nāc apskatīt vērtīgu jubilejas sudraba augļu vāzi!

Brēmenes Melngalvju brālība par godu Rīgas Melngalvju nama nozīmīgajai jubilejai Rīgas ekspozīciju līdz 2020. gada 30. septembrim papildina ar sudraba augļu vāzi – oriģinālā darba kopiju. Visi interesenti šo deponējumu ir aicināti apskatīt Melngalvju namā.

Filmā “Vakars Toskānā” Eiropas kinozvaigznes tiekas saulainajā Itālijā

Saules apdedzināti Toskānas lauki, sarunas piesātinātas kā nobriedis vīns un idilliska dzīve fonā – tas viss savijas poļu režisora Jaceka Borcuha filmā “Vakars Toskānā” („Dolce Fine Giornata“, 2019). Pagājušajā gadā Sandensas neatkarīgajā kino festivālā leģendārā poļu kinoaktrise Kristina Janda saņēma īpašo balvu par sniegumu šajā filmā. No 2020. gada 6. marta nāc skatīties filmu “Vakars Toskānā” kinoteātrī “Splendid Palace”.

Melngalvju nams svin nozīmīgu jubileju

Piektdien, 2020. gada 28. februārī Melngalvju nams ar sadarbības partneriem, nama atjaunotājiem un atbalstītājiem atzīmēja nama 20 gadu jubileju kopš tā atjaunošanas un 685. jubileju kopš tā celšanas.

Neona šovs | 22. martā

NEONA ŠOVS- PIRMO REIZI LATVIJĀ! 22. martā, 15:00

ATPAKAĻ NĀKOTNĒ

GAISMAS, NOTIKUMI UN CEĻOJUMI LAIKĀ…

NESKAITĀMI CEĻOJUMI LAIKĀ!

Filma “Laimes zieds” atklāj, cik bīstami ir tiekties pēc mūžīgas laimes

Vai laimi vērtē pārāk augstu? Austriešu režisore Džesika Hausnere (Jessica Hausner) uz šo jautājumu atbild pozitīvi un piedāvā savu jauno filmu “Laimes zieds” (“Little Joe”, 2019). Galveno lomu tajā atveido Emilija Bīčema (Emily Beecham) – Kannu kinofestivālā atzīta par labāko aktrisi. Kādas var būt sekas pārdrošai un izmisīgai tieksmei pēc laimes, no 2020. gada 21. februāra uzzināsiet kinoteātrī “Splendid Palace”.– Drukāt dokumentu