Atpakaļ

Jaunumi

Melngalvju nama piedāvājums jaunajiem pāriem!

Kāzu fotosesijas - iespēja savu īpašo dienu iemūžināt kristāla lustru apmirdzētā svētku zālē, vēsturiskajos kabinetos vai arī viduslaiku pagrabos. Kāzu fotosesijas ietvaros iespējams iemēģināt arī pirmo deju, kas pēcāk tiks demonstrēta draugiem un radiem!

Fotosesijas cena - 85 eur/ stundā.

Laulību ceremonijas - iespēja laulību zvērestus teikt Rīgas krāšņākajā zālē, kas ir ideāli piemērota līgavas svinīgajam uznācienam. Nodrošinām nepieciešamo aprīkojumu - sākot ar krēsliem un īpašo iekārtojumu, beidzot ar laulību kanceli. Ziemas un rudens mēnešos pēc ceremonijas šampanieti aicinām baudīt turpat esošajā Lībekas zālē, bet vasarā un pavasarī uz Melngalvju nama terases. Laulību ceremonijas pievienotā vērtība ir turpat esošais flīģelis „Stainway&Sons", kas, nonākot īstajās rokās, spēj atskaņot neaizmirstamas un romantiskas melodijas. Nodrošinām viesmīlīgu viesu sagaidīšanu arī vēsturiskajos tērpos.

Kāzu viesu izklaidēšana - tā kā aizvien biežāk kāzu viesu starpā ir ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī ārzemju draugi un radi, piedāvājam iespēju iepazīt vienu no Rīgas greznākajiem namiem. Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā, kas ģērbies vēsturiskajā tērpā. Viesiem būs iespēja iepazīt ne tikai greznās zāles, bet arī vēsturiskos kabinetus un viduslaiku pagrabus. Brīvi varam pielāgoties vēlamajām valodām, nodrošinot LV, DE, ENG un RUS stāstījumus. Vadoties pēc jaunā pāra vēlmēm varam nodrošināt arī īpašu telpu uzkodu un šampanieša baudīšanai! Viesu izklaides ekskursijas iespējams noorganizēt gan paralēli jaunā pāra fotosesijai, gan arī pēc laulību ceremonijas, kad jaunais pāris dodas privātā laika izbaudīšanā.

Svinību vietas nodrošināšana - Melngalvju nama zāle jau izsenis ir slavena ar labāko deju grīdu visā Rīgā. Sadarbojoties ar mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem varam nodrošinām izcilas kāzu svinības. Sēdēšana pie apaļajiem galdiem, restorāna serviss, skatuve kuru papildina izcilu mūzika, kā arī vakara programma un viss nams tikai jums! Balle līdz pat pirmajai gaismai!

Nams pats par sevi ir vēsturisku notikumu bagāts... Lai gan paši melngalvji, ierasti, bija ceļojoši, neprecēti tirgotāji, arī viņi nespēja pretoties dāmu valdzinājumam. Nama vēsturiskajos kabinetos aplūkojamas arī 12 sudraba karotītes ar Sv. Maurīcija atveidu, ko Melngalvis saņēma kā savu atvadu dāvanu no savas vecpuiša dzīves.

Mums ir liels prieks, ka pateicoties jauno pāru interesei, mēs šodien ne tikai atskatāmies uz vēsturi, bet arī viņu veidojam! Ikviens pāris, kas laulājies Melngalvju namā atstāj vēstures nospiedumu, jo pēc 10, 20, 30 un pat 50 gadiem viņiem būs vieta kur atgriezties un stāstīt bērniem un mazbērniem avu īpašo, unikālo kāzu stāstu.

Foto: Jānis BērziņšShare


– Drukāt dokumentu