OFFICE PREMISES FOR LEASE IN JĒKABA KAZARMAS
PRESTIGIOUS OFFICE RENTAL IN THE BLACKHEADS HOUSE
EXCELLENT OFFICE PREMISES IN THE CONGRESS CENTRE
Object rental Object management Venue rentals for events Cinema schedule

Calendar

M T W T F S Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

News

BBC Global Questions

BBC World Television and World Service Radio host a discussion in English and Russian.

PĒCATTĒLS

Režisoru Andžeju Vajdu mēdza dēvēt par kino cilvēku, kurš satricināja Berlīnes mūri. 60 gadus ilgajā kino karjerā poļu kino klasiķis par savu radošo misiju uzskatīja iedziļināties savas tautas vēsturiskajās tēmās, arī visneērtākajās, diskutablākajās un neviennozīmīgākajās. Sākot ar savu pirmo filmu “Paaudze”(Generation, 1954)  un beidzot ar pēdējo “Pēcattēls”(Afterimage, 2016).

Filma "Pēcattēls" (Afterimage) tikai kinoteātrī "Splendid Palace" no 24. marta!

BIĻETES

TAS, KO VIŅI NEREDZ

No 24. marta kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Staņislava Tokalova jaunākā fima "Tas, ko viņi neredz".

Elza iemīlas savā pacientā Nikolā, kurš eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts “Anna”, kas ir gatava iet pāri līķiem, lai Nikolā piederētu tikai viņai

BIĻETES

Vienu biļeti, lūdzu!

No 13. marta kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāms dokumentāls stāsts par Nikiju Kokrenu – pasaulē kaislīgāko teātru apmeklētāju. Šī indiešu izcelsmes kundze, kurai ir jau 78 gadu, katru dienu pēdējos 25 gadus noskatās vismaz vienu Ņujorkas teātra izrādi. Tomēr ne visi ir sajūsmā par viņas kaislību – Brodvejas teātru darbiniekiem viņa ir īsts bieds. Pazīstama kā nekārtību cēlāja un blēde, Nikija visiem līdzekļiem cenšas iegūt pēc iespējas vairāk brīvbiļešu, bet, iekļuvusi teātrī, mēģina ieņemt vislabākās vietas un dažkārt teātros ietur pat maltītes. Viņa sevi uzskata par īstenu teātra mākslas mīļotāju, kuras ikdienā materiālām lietām nav nozīmes. Taču kur beidzas aizrautīga kaislība un kur sākas atkarība?

BIĻETES

All news