Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Новости

EIROPAS MĀKSLAS KINO DIENA

Viena īpaša diena, lai apliecinātu Eiropas mākslas kino daudzveidību, kurā arī mums ir sava neatkārtojama vieta!
2016. gada 9. oktobrī organizāciju CICAE ART Cinema un Europa Cinemas pārstāvētajos kinoteātros notiks pirmā Eiropas Mākslas kino diena.
Organizācijas CICAE un Europa Cinemas ir apvienojušas vairāk nekā 1000 kinoteātrus, lai tieši šajā dienā demonstrētu īpaši atlasītas filmu programmas. Programma būs tik dažāda, cik dažāda ir Eiropas kino māksla pati.
Eiropas mākslas kino diena norisināsies ik rudeni, akcentējot Eiropas jaunā kino vērtības.

Vairāk informācijas: http://www.artcinemaday.org/en

KINO SARUNAS. SKATIES KINO KOPĀ AR PSIHOTERAPEITIEM

Kinoteātris "Splendid Palace” sadarbībā ar Latvijas Individuālpsiholoģijas asociāciju  no 1. līdz 5. oktobrim aicina skatīties kino kopā ar  psihoterapeitiem. Apvienojot kinomākslas baudīšanu ar pieredzējušu profesionāļu skatījumu, skatītājs gūs iedvesmu  acīm, prātam un sirdij.
Pēc filmu seansiem ir iespēja dalīties domās, izjūtās un emocijās, aktīvi iesaistīties speciālista vadītā diskusijā.
Kino sarunu  vakari piedāvā ieskatīties: pusmūža krīzi sasnieguša varoņa iekšējā cīņā, izvēles nozīmīgumā turpmākā cilvēka dzīvē, jaunietes pieaugšanā saskaroties ar dzīves sūrajiem pārbaudījumiem, vecāku un bērnu mūžīgā dialogā, cilvēkam vecumā spējā / nespējā baudīt dzīvi.
Esiet gaidīti emocijām, domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros!

PROGRAMMA

BIĻETES

Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps

Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps norisinās 6.-12. oktobrī kinoteātrī “Splendid Palace”. Tas ir nozīmīgākais Latvijas kino nozares pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Šogad Lielais Kristaps ieguvis nacionālās balvas statusu, balvas tiks pasniegtas 28. reizi.

PROGRAMMA

BIĻETES

ABONEMENTS

PAZIŅOTI KINO BALVAS "LIELAIS KRISTAPS" NOMINANTI

13. septembrī Cafe Fim Noir notikušajā preses konferencē tika paziņoti Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominēto filmu un profesionāļu saraksts, starptautiskās žūrijas sastāvs.

Nozīmīgākais un senākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālais filmu festivālsLielais Kristaps šogad norisinās no 6.-12. oktobrim. Lielais Kristaps tradicionāli ir pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Festivāla laikā būs skatāma nominēto filmu programma, studentu filmu konkursa programma, kas šogad ir īpaši spēcīga, ārpus konkursa filmu programma, notiks seansi ar autoru piedalīšanos, pirmizrādes, diskusijas un citi pasākumi.

STUDENTU SEANSS - MIS PEREGRĪNAS NAMS BRĪNUMBĒRNIEM

30. septembrī plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks STUDENTU SEANSS jaunajai Tima Bērtona filmai "Mis Peregrīnas nams brīnumbērniem" ar īpašo Viktora Freiberga ievadlekciju pirms seansa!

Kinoteātrī "Splendid Palace" 30. septembrī plkst. 19:00

BIĻETES

 

DZIESMA MANĪ / VĀCU KINO KLUBS 29.09.

Līdz ar jauno kinoteātra sezonu atsākas arī Vācu kino kluba tradīcija - mēneša pēdējā ceturtdienā sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā aicinām kvalitatīvu kino vācu valodā!

Šī rudens Vācu kino kluba repertuārs būs iesildīšanās tradicionālajai Berlīnes starptautiskā kinofestivāla vācu filmu nedēļai, kas šogad kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies no 28. oktobra līdz 3. novembrim. Vācu kino klubā  šoruden piedāvāsim iepriekšējo gadu iecienītākās Berlināles filmas ar latviešu subtitriem. 

"Dziesma manī" 29.septembrī plkst.19.00

Pirk biļetes

 

All news