Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Новости

MADĀMA

Laiks noskatīties klasisku romantisko komēdiju! Sākot ar 1.septembri Kinoteātris "Splendid Palace" piedāvā noskatīties režisores Amandas Stērsas komēdiju "Madāma" (Madame), kura izceļas ar dzirkstošu humoru, asprātīgiem  dialogiem un pikantām situācijām.

Plaši pazīstamajai franču rakstniecei un kinematogrāfistei  Amandai Stērsai izdevies sapulcināt prestižu starptautisku aktieru komandu – harismātisko Toniju Koleti, kas tēlojusi galvenās lomas populārajās filmās „Jau ilgojos pēc tevis“, „Mis Saulstariņš“, „Sestais prāts“, un Hārviju Keitelu, bez kura nav iedomājamas K. Tarantīno kulta filmas „No krēslas līdz rītausmai“, „Lubene“, „Trakie suņi“.

LASĪT TĀLĀK

STEFANS CVEIGS: ARDIEVAS EIROPAI

No 29.septembra kinoteātrī “Splendid Palace” skatāma režisores Marijas Šrāderes filma “Stefans Cveigs: Ardievas Eiropai” (Stefan Zweig: Farewell to Europe) ar Jozefu Haderu, Tomasu Lemarku un Barbaru Sakovu galvenajās lomās.

Filma 2016. gadā nominēta Vācijas kinoakadēmijas balvai par labāko režiju un labāko otrā plāna aktrises lomu (Barbara Sakova). 2017. gadā nominēta Austrijas kinoakadēmijas balvai par labāko vīriešu lomu un labāko grimu; filma arī pretendēja uz Austrijas „Oskara” balvu 2017. gadā kategorijā „Labākā ārzemju filma”, kā arī piedalījās Lokarno starptautiskajā kinofestivālā Šveicē.

LASĪT TĀLĀK

VĀCU KINO KLUBS – ALKI ALKI

Arhitekts Tobiass ilgus gadus ir ciešos draugos ar pudeli. Tā vienmēr ir līdzās kā partneris birojā, krogā, ģimenes dzīvē ar bērniem un pat Tobiasa un Annikas laulības gultā. Pudeles ietekmē arhitekts ne tikai atstāj novārtā darbu, bet arī soli pa solim sagrauj savu laulību, attiecības ar saviem trīs bērniem un profesionālo partnerību ar kompanjonu Tomasu. Mēģinājumi tikt vaļā no pudeles ir īsi, veltīgi un vienkārši novēloti. “ALKI ALKI”, traģiska komēdija par atkarību, ir stāsts par neapturamu brīvās gribas zaudēšanu.

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Pirkt biļetes

PĒTERBURGA. TIKAI AR MĪLESTĪBU

Mēs esam priecīgi paziņot, ka Kinoteātra "Splendid Palace" atklāšanas dienas ietvaros notiks filmas "Pēterburga. Tikai ar mīlestību" seanss.
Filmas noveles veidojuši šī brīža Krievijas kulta režisori, izpaužot savas kino jūtas pret pilsētu, kuru viņi mīl.

Biļetes jau pārdošanā

DĀŅU KINO VASARAS FESTIVĀLS

No 25. – 27. augustam kinoteātrī “Splendid Palace” jau otro reizi norisināsies gaidītais Dāņu kino vasaras festivāls, kas tapis sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu un skatītājiem piedāvā noskatīties četras izcilas dāņu kinofilmas, kuru režisores ir sievietes. Festivāla laikā būs iespēja tikties ar vienu no filmu režisorēm - Anetti K. Olesenu (Annette K. Olesen), kura pasākumā piedalās ar divām spēlfilmām.

VAIRĀK

STIKLA PILS

Sākot ar 22.augustu kinoteātrī “Splendid Palace” tiks demonstrēta režisora Destina Denjela Kretona biogrāfiskā drāma "Stikla pils" (The Glass Castle).

Galvenajās lomās - Oscar® laureāte Brī Lārsone un Oscar® nominanti Naomi Votsa un Vudijs Harelsons.

LASĪT TĀLĀK

All news