lv
KATRU NOMNIEKU INDIVIDUĀLI KONSULTĒJAM, SKAIDROJOT NOTEIKUMU UN DOKUMENTU SAKĀRTOŠANAS KĀRTĪBU ATBALSTA SAŅEMŠANAI

23.04.20

Esam Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība un nomniekiem pašlaik varam piemērot nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226.
Kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai arī šajos apstākļos mums nav likumiskas tiesības interpretēt nomas maksas atbrīvojumu kārtību. Aizvien katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai.

Kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai arī šajos apstākļos mums nav likumiskas tiesības interpretēt nomas maksas atbrīvojumu kārtību. Aizvien katru nomnieku individuāli konsultējam, skaidrojot noteikumu un dokumentu sakārtošanas kārtību atbalsta saņemšanai.

Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrībai “Rīgas nami” ir svarīgs ikviens nomnieks, taču nomniekiem varam piemērot nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu tikai saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226, kā arī atbilstošajiem lēmumiem par atbalsta piešķiršanu de minimis atbalsta uzskaites sistēmā.

Savā ziņā šobrīd esam kā situācijas ķīlnieki darbā ar nomniekiem. Ņemot vērā esošo situāciju, mūsuprāt, nomniekiem kopā ar nozaru asociācijas pārstāvjiem savu interešu aizstāvībai būtu operatīvi jāreaģē – jāizstrādā priekšlikumi un jāvēršas pie likumdevēja situācijas risināšanai, jo tas skar lielu daļu nomnieku ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā.

https://bit.ly/RN_noma

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk