lv
Kinoteātris “Splendid Palace” pasniedz balvu “Skatītāju izvēle” Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” ietvaros

28.02.22

Svētdien, 2022. gada 27. februārī, tika paziņoti Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” 2021. gada laureāti. Svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā kinoteātra “Splendid Palace” vadītāja Ieva Sīpola speciālo balvu “Skatītāju izvēle” pasniedza daudzsēriju mākslas filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” veidotājiem.

 

"Mēs priecājamies, ka varam atvērt kino zāles festivāla skatītājiem un klātienē skatīties labākās nacionālā kino filmas, svinēt pirmizrādes un plānot jaunāko latviešu filmu seansus! Šodien man ir tas gods pasniegt balvu spilgtai, vēsturiskai un iedvesmojošai filmai, kas skatītājiem kinozālēs lika atgriezties vairākkārt, lai noskatītos visu filmu.”

 

Pirmo reizi Latvijas kino vēsturē skatītāju simpātiju balvu ir ieguvusi daudzsēriju filma, kas vairākos seansos tika izrādīta kinoteātrī 2021. gada rudens sezonā un ir kļuvusi par vienu no gada skatītākajām filmām.

 

“Kinoteātra “Splendid Palace” speciālās balvas žūrija ir kinoteātra skatītāji, kuri piedzīvoja jaunu kino skatīšanās pieredzi – doties uz kino vairākas reizes, lai noskatītos daudzsēriju filmu, kuru veido sešas spēlfilmas un dokumentālā filma. Mēs priecājamies, ka varam atvērt kino zāles festivāla skatītājiem, svinēt pirmizrādes un plānot jaunāko latviešu filmu seansus!” “Lielais Kristaps” apbalvošanas ceremonijā kinoteātra “Splendid Palace” vadītāja Ieva Sīpola sveica visu filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” radošo komandu.

 

Nacionālā kino balva "Lielais Kristaps" šogad norisinājās no 23. līdz 27. februārim, un tās programma bija skatāma klātienē – festivāla mājās - kinoteātrī "Splendid Palace".

Citas aktualitātes