lv
Kinoteātris Splendid Palace saņem prestižo Europa Cinemas balvu kategorijā Best Programming 2021

14.12.21

Vakar, ar īpašu black& white atmosfēru tika atzīmēta kinoteātra 98. gadu jubileja un baudīta leģendārā Federiko Felini filma 8 ½.

Splendid Palace telpās un it īpaši ziemas dārzā strāvoja filmu pasaules tēlainība un melnbaltā kino estētika. Svinīgā pasākuma kulminācija  - Europa Ciemas balvas pasniegšanas ceremonija, skatītāju pilnā zālē un izpārdotā seansā.

 

Jubilejas seansa ietvaros Starptautiskās asociācijas Europa Cinemas vadības komiteja paziņoja, ka balva par 2021. gada labāko kino programmu (Europa Cinemas award for Best Programming 2021) šogad tiek piešķirta kinoteātrim Splendid Palace, par ievērojamu, daudzveidīgu un kvalitatīvu darbību.

Fatima Džumēra (Fatima Djoumer) Europa Cinemas starptautisko  attiecību vadītāja pasākuma ietvaros uzrunāja kinoteātra komandu attālināti no Vācijas: “Katru gadu mēs izvērtējam un apbalvojam labākos Eiropas kino izrādītājus. Un šogad mēs balvu par labāko kino programmu 2021 piešķiram kinoteātrim “Splendid Palace” Rīgā. Es apsveicu visu komandu ar panākumiem un ieguldīto darbu”.

Šādu balvu, katru gadu piešķir tikai vienam vai diviem kinoteātriem pasaulē, un tas ir pirmais gadījums, kad šādu godu pasaulē izpelnās kinoteātris no Latvijas.

 

Eiropas Cinemas apvieno kinoteātrus, kas veicina Eiropas filmu apriti, veidojot plašu tīklu Eiropā un ārpus tās. Asociācijā šobrīd reģistrētas 72 valstis, 786 pilsētas, 1268 kinoteātri. Kinoteātris Splendid Palace šajā apvienībā darbojas kopš 1994. gada un tieši šogad lielajā konkurencē saņēmis godalgoto un prestižo balvu.

 

“Esmu apmeklējusi vairākas Eiropas balvu pasniegšanas ceremonijas, bet nevarēju iedomāties, ka kādu dienu, pateicoties Splendid Palace komandas darbam, es stāvēšu šeit uz šīs skatuves un saņemim šo prestižo balvu. Saņemtā Eiropas mēroga nozares profesionāļu atzinība, ne tikai ievērojami cels kinoteātra reputāciju, bet vairos kinoteātra Splendid Palace un Latvijas  atpazīstamību pasaulē”, svinīgā uzrunā pasākuma laikā pauda SIA Rīgas nami Valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

 

Splendid Palace komanda mērķtiecīgi jau gadiem ilgi strādājusi, lai veidotu savu skatītāju kino gaumi un pārliecību, ka greznākais un senākais Latvijas kinoteātris rāda labāko kino pasaulē.

 

Europa Cinemas piešķirtā balva kategorijā Best Programming 2021 ir lieliska motivācija turpmākajam darba cēlienam un jo īpaši gatavojoties kinoteātra simtgadei 2023. gadā.

 

Citas aktualitātes
Par nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību
13.12.21

Informācija par SIA „Rīgas nami” valdījumā esošo nekustamo īpašumu nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanas kārtību sakarā ar Covid-19 izplatību.

Vairāk
Aicinām saziņai ar SIA "Rīgas nami" izmantot e-adresi
29.10.21

E- adrese - drošai saziņai!

Sūtu oficiālus ziņojumus jebkurā laikā un jebkurai iestādei no jebkuras atrašanās vietas!

Saudzē vidi un vairs nesaņem vēstules no iestādēm papīra formātā.

Vairāk
Ātrākai un zaļākai dokumentu apritei, aicinām izmantot eParakstu
29.10.21

Ar eParakstu viss kļūst pieejams!

eParaksta rīki un elektronisko dokumentu aprite, tostarp elektronisko dokumentu atvēršana un pārbaude ir SIA "Rīgas nami" ikdiena. 

 

Vairāk
Uzņēmuma pārstāvji iesaistīsies sarunā par Daugavmalas nākotni!
27.09.21

SIA "Rīgas nami" rūp pilsētvides un apkārtnes attīstība, tāpēc priecājamies sadarboties ar starptautiskā pilsētplānošanas pasākuma organizatoriem.

Vairāk
Konventa sēta iegūst trešo vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Pārbūve”
22.09.21

SIA “Rīgas nami” īpašumos pagājušajā gadā realizēta “Konventa sētas“ pārbūve, kas ieguvusi balvu būvnieku konkursā.

Vairāk
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk