lv
Konventa sēta iegūst trešo vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Pārbūve”

05.04.21

SIA “Rīgas nami” īpašumos pagājušajā gadā realizēta “Konventa sētas“ pārbūve, kas ieguvusi balvu būvnieku konkursā.

“Lepojamies ar konkursā 'Latvijas Būvniecības Gada balva 2020´ iegūto 3. vietu nominācijā “Pārbūve”. Paldies mūsu nomniekiem, īpaši Jānim Vilsonam “Kalēju 9/11” vadītājam, par augsto kvalitātes latiņu un izcilo rezultātu! Manuprāt, šis ir lielisks piemērs privātā nomnieka un pašvaldības  kapitālsabiedrības sadarbībai vēsturisko ēku atjaunošanā, ieguldot darbu un finanšu resursus vēsturiskā objektā, kas ir viens no vissenākajiem kvartāliem Rīgā (13. gadsimts, Svēta Gara konvents). Tieši šajā pandēmijas posmā ir piemērots laiks, kad veikt rekonstrukciju, lai pēc tās varētu atsākt darbu pilnā apjomā. Pēc ierobežojumu atcelšanu aicinām atkal tikties “Konventa sētas” restorānā,” sacīja Vineta Verika, SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja.

Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2020" šogad saņemti gandrīz 140 pieteikumi, norāda biedrības "Building Design and Construction Council" valdes locekle Agrita Lūse. Balvas tiek piešķirtas kopumā 10 nominācijās. Konventa sēta izpelnījās augstu žūrijas vērtējumu nominācijā "Pārbūve" starp 21 pretendentu.

“Konventa sēta” pārbūves darbu pasūtītājs - “Kalēju 9/11”, fasādes/ komunikācijas un telpu pārplānošanas autors – Palast Architekts, interjers - Vilnis Mičulis and Architects, restorāna interjera dizaina autors – XYO, būvuzraudzība - telpu pārbūve, komunikācijas, iekšdarbi – Būvuzraugi LV, fasāde būvuzraudzība – Mārtiņš Draudiņš, būvnieks - Homeland Būve.

Konkurss "Latvijas Būvniecības gada balva" norisinās septīto gadu, un tā misija ir popularizēt drošas, inovatīvas, augstvērtīgas un estētiski kvalitatīvas ēkas un būves, kas tapušas Latvijas teritorijā vai ārpus tās, ja par projekta realizāciju atbildīgi ir Latvijas pilsoņi - būvnieki, projektētāji, konstrukciju ražotāji un citi.

Konkursa mērķis ir paaugstināt būvniecības, projektēšanas un arhitektūras nozares prestižu sabiedrībā, popularizējot labas prakses pieredzi Latvijā un aiz tās robežām.

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk