lv
Konventa sēta iegūst trešo vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Pārbūve”

05.04.21

SIA “Rīgas nami” īpašumos pagājušajā gadā realizēta “Konventa sētas“ pārbūve, kas ieguvusi balvu būvnieku konkursā.

“Lepojamies ar konkursā 'Latvijas Būvniecības Gada balva 2020´ iegūto 3. vietu nominācijā “Pārbūve”. Paldies mūsu nomniekiem, īpaši Jānim Vilsonam “Kalēju 9/11” vadītājam, par augsto kvalitātes latiņu un izcilo rezultātu! Manuprāt, šis ir lielisks piemērs privātā nomnieka un pašvaldības  kapitālsabiedrības sadarbībai vēsturisko ēku atjaunošanā, ieguldot darbu un finanšu resursus vēsturiskā objektā, kas ir viens no vissenākajiem kvartāliem Rīgā (13. gadsimts, Svēta Gara konvents). Tieši šajā pandēmijas posmā ir piemērots laiks, kad veikt rekonstrukciju, lai pēc tās varētu atsākt darbu pilnā apjomā. Pēc ierobežojumu atcelšanu aicinām atkal tikties “Konventa sētas” restorānā,” sacīja Vineta Verika, SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja.

Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2020" šogad saņemti gandrīz 140 pieteikumi, norāda biedrības "Building Design and Construction Council" valdes locekle Agrita Lūse. Balvas tiek piešķirtas kopumā 10 nominācijās. Konventa sēta izpelnījās augstu žūrijas vērtējumu nominācijā "Pārbūve" starp 21 pretendentu.

“Konventa sēta” pārbūves darbu pasūtītājs - “Kalēju 9/11”, fasādes/ komunikācijas un telpu pārplānošanas autors – Palast Architekts, interjers - Vilnis Mičulis and Architects, restorāna interjera dizaina autors – XYO, būvuzraudzība - telpu pārbūve, komunikācijas, iekšdarbi – Būvuzraugi LV, fasāde būvuzraudzība – Mārtiņš Draudiņš, būvnieks - Homeland Būve.

Konkurss "Latvijas Būvniecības gada balva" norisinās septīto gadu, un tā misija ir popularizēt drošas, inovatīvas, augstvērtīgas un estētiski kvalitatīvas ēkas un būves, kas tapušas Latvijas teritorijā vai ārpus tās, ja par projekta realizāciju atbildīgi ir Latvijas pilsoņi - būvnieki, projektētāji, konstrukciju ražotāji un citi.

Konkursa mērķis ir paaugstināt būvniecības, projektēšanas un arhitektūras nozares prestižu sabiedrībā, popularizējot labas prakses pieredzi Latvijā un aiz tās robežām.

Citas aktualitātes
PRIECĪGAS LIELDIENAS!
01.04.21

Lieldiena vaicāja;

Kur kārsim šūpoles?

- Uz augsta kalna,

Lielceļa malā.

Vairāk
SIA “RĪGAS NAMI” PIEDALĀS AKCIJĀ ZEMES STUNDA
26.03.21

SIA “Rīgas nami” šogad jau tradicionāli tāpat kā iepriekš atbalsta vispasaules akciju Zemes stunda, kuras laikā 27.martā no plkst. 20.30 – 21.30 tiks izslēgts Melngalvju nama un kinoteātra “Splendid Palace” fasāžu apgaismojums.

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS
26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Vairāk