lv
MELNGALVJU NAMĀ VIESOJĀS ŽURNĀLISTU DELEGĀCIJA NO KRIEVIJAS

06.01.20

Pirmdien, 2020. gada 6. janvārī Melngalvju namā viesojās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizēta žurnālistu delegācija no Krievijas, lai vēlāk par Rīgā un Latvijā piedzīvoto atspoguļotu savos izdevumos, tādējādi popularizējot mūsu valsti.

Greznais Melngalvju nams mediju pārstāvjiem no tūrisma biznesa portāla www.Tourister.ru un izdevumiem "Oblastnaya Gazeta" un "Pravda UrFO" bija viens no pirmajiem apskates objektiem Rīgā.

 Melngalvju namā žurnālisti no Krievijas apskatīja vēsturiskos pagrabus un kabinetus, zāles un komponistu galeriju, kā arī izpētīja mirdzošo sudraba kolekciju un iepazina stāstu par Melngalvju brālību.

Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas laikā Melngalvju nams jau tradicionāli ir īpaši iemīļots tūristiem no Krievijas un citām valstīm. Tiek uzņemti viesi, kas Latvijā viesojas regulāri katru gadu, ir viesojušies pirms 20 un vairāk gadiem, kā arī jaunieši, kuri līdzīgi kā viņu vecāki, mīl Latviju, tās dabu un arhitektūru. Pēc šobrīd pieejamās informācijas Melngalvju namā 2019. gada decembrī apmeklētāju skaits ir pieaudzis gandrīz par trešdaļu salīdzinot ar 2018. gada decembri. Arī janvārī ārzemju tūristu skaits turpina pieaugt salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

Citas aktualitātes
Uzņēmuma pārstāvji iesaistīsies sarunā par Daugavmalas nākotni!
27.09.21

SIA "Rīgas nami" rūp pilsētvides un apkārtnes attīstība, tāpēc priecājamies sadarboties ar starptautiskā pilsētplānošanas pasākuma organizatoriem.

Vairāk
Konventa sēta iegūst trešo vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Pārbūve”
22.09.21

SIA “Rīgas nami” īpašumos pagājušajā gadā realizēta “Konventa sētas“ pārbūve, kas ieguvusi balvu būvnieku konkursā.

Vairāk
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk