lv
MELNGALVJU NAMS VĒRS DURVIS APMEKLĒTĀJIEM #NĀCIEKŠĀ

18.05.20

Pēc ilgāka pārtraukuma no 2020. gada 15. maija dažas dienas nedēļā apmeklētājiem tiks vērtas Melngalvju nama* durvis! Nāc un baudi greznās telpas!

 

Melngalvju nama galvenās rūpes ir par nama apmeklētāju labsajūtu un drošību, tādēļ viss ir sagatavots tā, lai atbilstoši šim ārkārtējam stāvoklim valstī ikviens netraucēti varētu izstaigāt noslēpumainos nama pagrabus, cēlos Vēsturiskos kabinetus, izzināt Rīgas Zilās Gvardes stāstu un apskatīt, kā kādreiz izskatījās augstmaņu telpas.

Kāpēc doties uz Melngalvju namu?

  • Lielajās un greznajās zālēs apmeklētāji ar vismaz divu metru distanci vienam no otra var netraucēti baudīt un skatīt skaisto interjeru un izzināt Melngalvju nama vēsturi.
  • Lielisks veids, kā izrauties no mājas vides un pavadīt izzinošu pēcpusdienu kopā ar ģimeni vai vienatnē, drošā un plašā vidē.
  • Nesen atklātas divas jaunas zāles – Zilās gvardes zāle un Salons ar interesantu stāstu un skaistu interjeru.
  • Nama telpās ir nodrošināti visi epidemioloģiskās drošības nosacījumi.

Pirmos apmeklētājus Melngalvju nams gaida piektdien, 15. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Turpmāk nams gaidīs viesus četras reizes nedēļā:

Ceturtdienās un piektdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00. 

Sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Saviem apmeklētājiem ārkārtējās situācijas un noteikto ierobežojumu laikā Melngalvju nams piedāvā arī īpašu draudzīgu ieejas biļetes cenu – 4,00 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja ir bez maksas.

Tāpat vēršam uzmanību, ka grupu ekskursijas šajā laikā nenotiks.

Informējam, ka personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru – lūdzam palikt mājās un neapmeklēt ne Melngalvju namu, ne kādu citu publisku vietu.

ŅEM VĒRĀ:
- Personas ar elpošanas ceļu infekcijas pazīmēm – klepu, elpas trūkumu, rīkles iekaisumu un paaugstinātu ķermeņa temperatūru netiks namā ielaistas. Tiksimies citā reizē.

-  Pirms biļešu iegādes tiks pārbaudīta temperatūra. (ja zem 37,3 grādiem apmeklētājs ir gaidīts; ja temperatūra 37,3 un augstāka – tiksimies citā reizē.)

Uz tikšanos Melngalvju namā!

 

Citas aktualitātes
Pievienojies mūsu komandai
18.02.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS
26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Vairāk
PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ
19.05.20

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace”. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas.

Vairāk