lv
Norisināsies Vidzemes tirgus stratēģiskās attīstības vīzijas sabiedriskā apspriede

12.05.23

Sestdien, 13. maijā, plkst. 13.00 AUGam ēdiena svētku laikā Vidzemes tirgus Piena paviljonā norisināsies Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un SIA “Rīgas nami” organizētā tikšanās ar iedzīvotājiem, kurā tiks prezentēta Vidzemes tirgus stratēģiskā vīzija un tuvākās iedzīvināšanas aktivitātes, kā arī uzklausīti iedzīvotāju viedokļi.

 

Lai meklētu risinājumus vairākiem tirgus teritorijas izaicinājumiem, šobrīd norisinās Vidzemes tirgus attīstības koncepcijas izstrāde. Kamēr tiek izstrādāti attīstības koncepcijas scenāriji, kas paredz meklēt labākos risinājumus, kā atgriezt Vidzemes tirgus ekonomiskās funkcijas, šobrīd noslēdzies pirmais posms tirgus vēsturiskā un mūsdienu konteksta, infrastruktūras izpētes un iedzīvotāju viedokļu apkopošanā. Ņemot vērā šo informāciju, sagatavota tirgus stratēģiskā attīstības vīzija – mūsdienīgi un atbildīgi attīstības mērķi, vērtības, prioritātes, rīcības virzieni un darbības standarti, kam būtu jābūt nemainīgiem pie jebkura tirgus attīstības scenārija.

 

13. maijā apspriedes laikā norisināsies vairāku prezentāciju cikls. Tā laikā Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji atklās Vidzemes tirgus stratēģiskās vīzijas būtību un dos iespēju klātesošajiem uzdot jautājumus un piedalīties tās stiprināšanā. Tikmēr SIA “Rīgas nami” pārstāvji prezentēs šovasar plānotās dzīvināšanas aktivitātes, kā arī aktuālās pārmaiņas Vidzemes tirgū tuvākajos gados. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Citas aktualitātes
SIA “Rīgas nami” padome turpina darbu pilnā sastāvā. Par padomes priekšsēdētāju izvēlēts Mārtiņš Ziemanis
05.04.23

Sākot ar 3. aprīli SIA “Rīgas nami” padomē darbu uzsācis Mārtiņš Ziemanis. Dalībnieku sapulce viņa kandidatūru izvēlējās, ņemot vērā kompetenci nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, apsaimniekošanā un attīstībā.

Vairāk
15.-17. decembrī Rīgas Centrāltirgū norisināsies "Senioru Ziemassvētku tirdziņš"
12.12.22

Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā 15.-17. decembrī plkst. 09.00-17.00 norisināsies "Senioru Ziemassvētku tirdziņš."

Vairāk
Melngalvju nams svin 23. dzimšanas dienu
09.12.22

Šodien, devītajā novembrī, par Rīgas vizītkarti dēvētais Melngalvju nams atzīmē 23. dzimšanas dienu kopš nama atjaunošanas. Vienlaikus tas svin arī 688. jubileju kopš nama celšanas.

Vairāk