lv
PAR 21. APRĪĻA UN 23. APRĪĻA KOMISIJAS SĒDĒS PIEŠĶIRTĀ ATBALSTA SAŅĒMĒJIEM NOMAS MAKSAS ATBRĪVOJUMAM VAI MAKSAS SAMAZINĀJUMAM

24.04.20

SIA “Rīgas nami” pirmajā Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijas sēdē, kas notika 2020. gada 21. aprīlī, un otrajā Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijas, kas notika 23. aprīlī, izskatīja 17 nomnieku iesniegumus par nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojuma vai maksas samazinājuma piešķiršanu. Nomniekiem atbalsts tiek piemērots saskaņā ar Ministra kabineta 02.04.2020. noteikumiem nr. 180 un Rīgas domes 09.04.2020. lēmumu Nr. 226.

Nākošā Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijas sēde, kurā tiks lemts par nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu, plānota 28. aprīlī.

Kopā “Rīgas nami” līdz 23. aprīlim ir saņemti 23 pieteikumi par nekustamā īpašuma nomas maksas atbrīvojumu vai maksas samazinājumu.

Citas aktualitātes
Pievienojies mūsu komandai
18.02.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS
26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Vairāk
PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ
19.05.20

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace”. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas.

Vairāk