lv
Pircēji un pārdevēji atzinīgi novērtē jauno nakts tirgus tradīciju Vidzemes tirgū

20.07.23

Ar plašu tirgotāju un apmeklētāju skaitu vakar, 19. jūlijā, Vidzemes tirgū tika atsākta tirdzniecība vakara stundās. Nakts tirgus pulcēja dažādus vietējos zemniekus un mājražotājus, ar ievērojami plašāku sortimenta nekā ierasts redzēt nakts tirgū.

 

Pirmajā tirdzniecības dienā savu dalību bija pieteikuši 20 tirgotāji. To vidū -  zemnieku saimniecības ar pašu audzētiem dārzeņiem, kā arī mājražotāji ar dažādiem pārtikas produktiem. “Šis ir ļoti labs sākums jaunai tradīcijai ceļā uz Vidzemes tirgus atdzimšanu. Mēs aktīvi strādājam, lai ar laiku varētu piedāvāt arvien plašāku aktivitāšu klāstu šajā teritorijā,” stāsta SIA “Rīgas Nami” valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže.

 

Šobrīd vēl ir pieejami vairāki desmiti tirdzniecības vietu, tāpēc tirgus organizatori gaida pievienojamies vēl ne tikai jaunus tirgotājus, bet arī izbraukuma ēdinātājus, lai Vidzemes tirgus reizi nedēļā kļūtu par iecienītu atpūtas vietu visai ģimenei.

 

Būtiski, ka tirdzniecību vakara stundās Vidzemes tirgū var nodrošināt arī sliktos laikapstākļos, tirdzniecību pārceļot uz kādu no angāriem vai nojumēm.

 

Šobrīd Vidzemes tirgus atvērts katru dienu no plkst. 7.00 līdz 20.00, bet tirgošanās nakts tirgū notiek katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 22.00. Pieaugot tirgotāju un pircēju interesei, vakara tirgošanās dienu skaitu būs iespējams palielināt.

 

Jau ziņots, ka no pagājušā gada tirgus apsaimniekotājs ir pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rīgas nami”. Uzņēmums strādā pie Vidzemes tirgus teritorijas atdzīvināšanas, lai tā turpmāk kalpotu kā daudzfunkcionāla vieta tirdzniecībai, ēdināšanai, kultūrai, mākslai un uzņēmējdarbībai.

 

Foto: Jānis Bērziņš

Citas aktualitātes
SIA “Rīgas nami” gatavojas jaunajam mācību gadam 
31.08.23

Jaunajam mācību gadam gatavojas ne vien izglītības iestāžu darbinieki un audzēkņi, bet arī to apsaimniekotāji. Šobrīd SIA “Rīgas nami” veic dažādus apsaimniekošanas darbus 331 Rīgas izglītības iestāžu ēkās. 

Vairāk
Vidzemes tirgū nakts tirgotāju skaits nedēļas laikā divkāršojas
26.07.23

Pateicoties lielajai pircēju interesei, Vidzemes nakts tirgum nedēļas laikā saņemts divas reizes vairāk pieteikumu nekā pirms nedēļas. 26. jūlija vakarā nakts tirgū piedalīsies jau vismaz 30 tirgotāji ar dažādām preču grupām, kā arī tirgotāji ar karstajiem un atspirdzinošajiem dzērieniem.

Vairāk