lv
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats

11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Ilgtspējas pārskatā ir apkopoti būtiskākie SIA “Rīgas nami” paveiktie darbi un notikumi kapitālsabiedrībā. Pārskats ir tapis atbilstoši standartizācijas organizācijas “Global Reporting Initiative (GRI)” ilgtspējīgas attīstības ziņojuma vadlīnijām.  

Šogad piedalāmies arī Ilgtspējas indeksa iniciatīvā. Mērķis ir izmantot jau aprobētu rīku, instrumentu, lai veiktu tādu kā pašnovērtējumu, lai saprastu, kur tad mēs kā kapitālsabiedrība, starp daudzām citām, esam, un kas mums vēl jāpaveic, lai sasniegtu labākus rezultātus, būtu vēl efektīvāki un atbildīgāki. Ilgtspējas indeksa ietvaros mūsu ziņojumu vērtēs neatkarīgi eksperti, kā rezultātā saņemsim novērtējumu punktos un ieteikumus darbības pilnveidošanai. Ilgtspējas pārskats pieejams šeit

www.rigasnami.lv/lv/ilgtspeja

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
16.04.21

Meklējam DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PROJEKTU VADĪTĀJU! 

Vairāk