lv
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts

16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

SIA"Rīgas nami" kā Ilgtspējas indeksa dalībnieki ir demonstrējuši drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot kapitālsabiedrības sniegumu. Šis ir pirmais, lielais solis pretī iespējai - nākotnē jēgpilni ietekmēt nozares attīstību un pat sekmēt valsts ilgtspēju.

Ilgtspējas indeksa eksperti ir salīdzinājuši šo procesu ar sportu, kur līdzīgi, kā šeit augstākās virsotnes sasniegt nemaz nav tik vienkārši, taču ņemot talkā motivāciju, stipru, nesatricināmu apņemšanos un darba sparu, rezultāti neizpaliks.

Ilgtspējas indekss ir kapitālsabiedrības pašnovērtējums, lai saprastu, kur mēs kā topošais nozares līderis esam un kas mums vēl jāpaveic, lai sasniegtu labākus rezultātus, būtu vēl efektīvāki un atbildīgāki.

Šis ir ceļš, ne sacensība un mūsu ceļš ir tikai sācies. SIA "Rīgas nami" ir  apņēmības pilni turpināt darbu pie kapitālsabiedrības izaugsmes un attīstības, kā arī jaunu un oriģinālu risinājumu apgūšanas ilgtspējas nodrošināšanai.

Citas aktualitātes
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
16.04.21

Meklējam DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PROJEKTU VADĪTĀJU! 

Vairāk