lv
“RĪGAS NAMI” NOMNIEKI SAŅEM NOMAS MAKSAS ATBALSTU

06.05.20

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī līdz 2020. gada 5. maijam SIA “Rīgas nami” 18 uzņēmējiem ir apstiprinājusi nomas maksas samazinājumu. 

Ņemot vērā šī brīža krīzes situāciju valstī, SIA “Rīgas nami” Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisija strādā ārkārtas režīmā un pašlaik atbalstu nomas maksas samazinājumam vai atbrīvojumam ir saņēmuši jau 18 telpu nomnieki.

Pārstāvētās uzņēmējdarbības jomas:

  • pasākumu organizēšana, izklaides un atpūtas darbība;
  • mazumtirdzniecība specializētos veikalos;
  • mākslinieku darbība;
  • restorānu, kafejnīcu, bāru un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi;
  • ceļojumu biroja pakalpojumi.

12 gadījumos uzņēmējiem ir piešķirts telpu nomas maksas atbrīvojums, 6 gadījumos – nomas maksas samazinājums.

SIA „Rīgas nami” nomnieku saraksts, kuri saņēmuši atbalstu, pieejams šeit

Šobrīd 6 nomnieki nav saņēmuši nomas maksas atlaides, jo pieteikuma izskatīšanas brīdī neatbilda Ministru kabineta noteikumos Nr.180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību” noteiktajiem atbalsta saņemšanas kritērijiem.

Ņemot vērā 2020. gada 28. aprīlī Ministru kabineta noteikumos Nr. 180 veiktos kritēriju grozījumus, ļoti ceram, ka nomnieki, kuri iepriekš nekvalificējās nomas atlaides piemērošanas kritērijiem, sagatavos nepieciešamo informāciju un iesniegs to SIA “Rīgas nami”, lai sadarbība turpinātos.

Citas aktualitātes
Pievienojies mūsu komandai
18.02.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS
26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Vairāk
PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ
19.05.20

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace”. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas.

Vairāk