lv
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā

10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Lielā Talka Latvijā notiek jau 14. gadu. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, šogad tika novērots straujš intereses pieaugums par talkas aktivitātēm, talkošanas iespējām un to veidiem. Arī mūsu kolēģi piedalījās talkā individuāli jau 24.aprīlī un šodien vēlreiz visi kopā, bet drošā attālumā viens no otra.

Šā gada Lielās Talkas sauklis “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!” norāda uz to, ka, neskatoties uz apkārtējiem apstākļiem, katrs no mums Lielās Talkas dienā vai jebkurā citā laikā var pielikt savu roku, lai Latvija kļūtu par zaļāko valsti pasaulē. Lielajā Talkā šogad bija pieteiktas vairāk kā 1300 oficiālās talkošanas vietas un vairāk kā 300 solo talkas.

“Labie darbi, kaut vai nelieli ikdienas labie darbi, ir ilgtspējīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa. Katru gadu Lielā Talka pulcē arvien vairāk partneru, arvien vairāk top skaidrs, ka šī kustība ir kļuvusi par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Īpaši šogad, kad esam ierauti pandēmijas raizēs, mūsu spēja saliedēties un mobilizēties rūpējoties par apkārtējo vidi un Latvijas dabu ir būtiska. Rūpējoties par dabas veselību, mēs rūpējamies arī par savu – par pastaigām svaigā gaisā un tīrā vidē. Paldies visiem par dalību un par talkā paveikto!”, sacīja Vineta Verika, valdes priekšsēdētāja. 

 

Par Lielo talku: Lielā talka ir nevalstiska kustība Latvijā, kas kopš 2008. gada ne tikai katru gadu organizē talkas visā valstī, bet īsteno arī dažādus projektus sabiedrības izglītošanai vides aizsardzības jautājumos. Lielās talkas patrons ir Valsts prezidents, ierindojot Latviju starp pirmajām valstīm pasaulē, kur vides aktivitātēm ir valstisks atbalsts tik augstā līmenī. 2019. gada augustā patronāžu pārņēma jaunais Valsts prezidents Egils Levits.#LielaTalka2021 #Espiederunakotnei #sakopsavusetu 

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
16.04.21

Meklējam DIGITĀLĀ MĀRKETINGA PROJEKTU VADĪTĀJU! 

Vairāk