lv
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS

26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “COVID-19” izplatības dēļ no 2020. gada 13. aprīļa līdz pat 9. jūnijam SIA “Rīgas nami” pasākumu centros “Melngalvju nams” un “Rīgas Kongresu nams”, kā arī Kinoteātrī “Splendid Palace” nenotiek neviens publisks pasākums. Visiem pasākumu rīkotājiem, kuri šajā laikā ir rezervējuši telpu nomu, SIA “Rīgas nami” nāk pretī, piedāvājot pārcelt to rīkošanu citā laikā līdz 2021. gada 30. decembrim.

Līdz šim vairāki SIA “Rīgas nami” sadarbības partneri ir iesnieguši lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku. Uzsveram, ka ar lielāko daļu telpu nomnieku, kuriem bija plānots rīkot pasākumus SIA “Rīgas nami” telpās, līdz šim ir bijusi regulāra sadarbība vairāku gadu garumā. Līdz ar to SIA “Rīgas nami” ir pārliecināta, ka spēs rast visiem izdevīgākos risinājumus, izvēloties piemērotākos pasākumu norises laikus pusotra gada laika periodā. Tomēr jāņem vērā, ka pasākumu pārplānošanu varēs apstiprināt tikai pēc pulcēšanas ierobežojumu atcelšanas, jo visi atceltie pasākumi ir ar lielu apmeklētāju skaitu. Pašlaik ir pāragri komentēt, kad tas notiks.

Tiklīdz pulcēšanās ierobežojumi tiks atcelti, SIA “Rīgas nami” uzsāks intensīvu darbu pie pasākuma kalendāra plānošanas, lai pildītu noslēgto līgumu saistības.

Lai visām iesaistītajām pusēm būtu pēc iespējas mazāks finanšu zaudējuma risks, SIA “Rīgas nami” piedāvā un izskata ļoti dažādus variantus. Piemēram, ja rīkotājs vēlas pasākumu rīkot nevis pasākumu centrā “Rīgas Kongresu nams”, bet gan pasākumu centrā “Melngalvju nams”, šāds variants tiek akceptēts uz tādu pašu telpu nomas termiņa laiku, neņemot vērā, ka telpu nomas maksa pasākumu centrā “Melngalvju nams” ir lielāka. Tāpat rīkotājam ir iespēja mainīt pasākuma formu. Piemēram, ja bija plānots koncerts, bet nākotnē telpu nomnieks izvēlas rīkot semināru vai konferenci, šādai sadarbībai SIA “Rīgas nami” neiebilst. Protams, ikviens pasākums SIA “Rīgas nami” telpās organizējams ievērojot cilvēku pulcēšanās ierobežojumus.  

Šī brīža situācijā visi ir zaudētāji – pasākumu rīkotāji, skatītāji, mākslinieki, pasākumu un kultūras  centri, kas to nodrošina. Tāpat kā ikvienā tautsaimniecības nozarē un katrā ģimenē! Ir milzīgi zaudējumi ikkatram.

SIA “Rīgas nami” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība, kura savus ienākumus un izdevumus veido patstāvīgi, iznomājot telpas pasākumu centros un izīrējot nekustamos īpašumus, un nesaņemot dotācijas no pašvaldības. Galvenais SIA “Rīgas nami” darbības virziens ir kultūrvēsturisko ēku apsaimniekošana un telpu iznomāšana Rīgas centrā.

Citas aktualitātes
Pievienojies mūsu komandai
18.02.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ
19.05.20

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace”. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas.

Vairāk
MELNGALVJU NAMS VĒRS DURVIS APMEKLĒTĀJIEM #NĀCIEKŠĀ
18.05.20

Pēc ilgāka pārtraukuma no 2020. gada 15. maija dažas dienas nedēļā apmeklētājiem tiks vērtas Melngalvju nama* durvis! Nāc un baudi greznās telpas!

 

Vairāk