lv
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS

26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “COVID-19” izplatības dēļ no 2020. gada 13. aprīļa līdz pat 9. jūnijam SIA “Rīgas nami” pasākumu centros “Melngalvju nams” un “Rīgas Kongresu nams”, kā arī Kinoteātrī “Splendid Palace” nenotiek neviens publisks pasākums. Visiem pasākumu rīkotājiem, kuri šajā laikā ir rezervējuši telpu nomu, SIA “Rīgas nami” nāk pretī, piedāvājot pārcelt to rīkošanu citā laikā līdz 2021. gada 30. decembrim.

Līdz šim vairāki SIA “Rīgas nami” sadarbības partneri ir iesnieguši lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku. Uzsveram, ka ar lielāko daļu telpu nomnieku, kuriem bija plānots rīkot pasākumus SIA “Rīgas nami” telpās, līdz šim ir bijusi regulāra sadarbība vairāku gadu garumā. Līdz ar to SIA “Rīgas nami” ir pārliecināta, ka spēs rast visiem izdevīgākos risinājumus, izvēloties piemērotākos pasākumu norises laikus pusotra gada laika periodā. Tomēr jāņem vērā, ka pasākumu pārplānošanu varēs apstiprināt tikai pēc pulcēšanas ierobežojumu atcelšanas, jo visi atceltie pasākumi ir ar lielu apmeklētāju skaitu. Pašlaik ir pāragri komentēt, kad tas notiks.

Tiklīdz pulcēšanās ierobežojumi tiks atcelti, SIA “Rīgas nami” uzsāks intensīvu darbu pie pasākuma kalendāra plānošanas, lai pildītu noslēgto līgumu saistības.

Lai visām iesaistītajām pusēm būtu pēc iespējas mazāks finanšu zaudējuma risks, SIA “Rīgas nami” piedāvā un izskata ļoti dažādus variantus. Piemēram, ja rīkotājs vēlas pasākumu rīkot nevis pasākumu centrā “Rīgas Kongresu nams”, bet gan pasākumu centrā “Melngalvju nams”, šāds variants tiek akceptēts uz tādu pašu telpu nomas termiņa laiku, neņemot vērā, ka telpu nomas maksa pasākumu centrā “Melngalvju nams” ir lielāka. Tāpat rīkotājam ir iespēja mainīt pasākuma formu. Piemēram, ja bija plānots koncerts, bet nākotnē telpu nomnieks izvēlas rīkot semināru vai konferenci, šādai sadarbībai SIA “Rīgas nami” neiebilst. Protams, ikviens pasākums SIA “Rīgas nami” telpās organizējams ievērojot cilvēku pulcēšanās ierobežojumus.  

Šī brīža situācijā visi ir zaudētāji – pasākumu rīkotāji, skatītāji, mākslinieki, pasākumu un kultūras  centri, kas to nodrošina. Tāpat kā ikvienā tautsaimniecības nozarē un katrā ģimenē! Ir milzīgi zaudējumi ikkatram.

SIA “Rīgas nami” ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība, kura savus ienākumus un izdevumus veido patstāvīgi, iznomājot telpas pasākumu centros un izīrējot nekustamos īpašumus, un nesaņemot dotācijas no pašvaldības. Galvenais SIA “Rīgas nami” darbības virziens ir kultūrvēsturisko ēku apsaimniekošana un telpu iznomāšana Rīgas centrā.

Citas aktualitātes
Uzņēmuma pārstāvji iesaistīsies sarunā par Daugavmalas nākotni!
27.09.21

SIA "Rīgas nami" rūp pilsētvides un apkārtnes attīstība, tāpēc priecājamies sadarboties ar starptautiskā pilsētplānošanas pasākuma organizatoriem.

Vairāk
Konventa sēta iegūst trešo vietu konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” nominācijā “Pārbūve”
22.09.21

SIA “Rīgas nami” īpašumos pagājušajā gadā realizēta “Konventa sētas“ pārbūve, kas ieguvusi balvu būvnieku konkursā.

Vairāk
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk