lv
SIA “Rīgas nami” gatavojas jaunajam mācību gadam 

31.08.23

Jaunajam mācību gadam gatavojas ne vien izglītības iestāžu darbinieki un audzēkņi, bet arī to apsaimniekotāji. Šobrīd SIA “Rīgas nami” veic dažādus apsaimniekošanas darbus 331 Rīgas izglītības iestāžu ēkās. 

Aktīvākais darbs veikts pie skolu un pirmsskolu izglītības iestāžu siltummezglu sagatavošanas apkures sezonai. Rīgas namu speciālistu pārziņā ir 112 izglītības iestāžu siltummezgli. 

 

Vairākām izglītības iestādēm veikti lokāli ieejas mezglu remonti. Piemēram, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Saulstariņi”, Rīgas 42. un 112. pirmsskolas izglītības iestādē, Rīgas Ķengaraga vidusskolā, Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā - attīstības centrā. Šobrīd remontdarbi vēl notiek Rīgas Lietuviešu vidusskolā.  

 

Vasaras brīvlaikā dažādās iestādēs gaismas ķermeņi nomainīti uz jauniem energoefektīviem LED gaismekļiem. Tāpat vairākās iestādēs atjaunots āra apgaismojums - veikta spuldžu un prožektoru nomaiņa. 

 

Septembrī plānots uzsākt arī komercuzskaites mēraparātu mezglu noslēgarmatūras un ievadcauruļu remontu 25 izglītības iestādēs. 

 

Gada pirmajā pusē SIA “Rīgas nami” veica apjomīgu izglītības iestāžu pielāgošanu Dziesmu un deju svētku dalībnieku vajadzībām, lai 54 skolas būtu sagatavotas svētku dalībnieku izmitināšanai. 

 

Šobrīd SIA “Rīgas nami” portfelī esošo izglītības iestāžu fondu veido 372 objekti, kuros noris aktīvs darbs, gatavojoties jaunajam mācību gadam. 

 

SIA “Rīgas nami’’ ir Latvijā lielākais pašvaldībai piederošo īpašumu un galvaspilsētas iestāžu, sociālo dzīvojamo māju, pašvaldības tirgu teritoriju un tajās esošo ēku apsaimniekotājs un pārvaldītājs, telpu iznomātājs un jauno projektu attīstītājs, kā arī pasākumu centru Splendid Palace un Melngalvju nams īpašnieks. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Preisa

SIA “Rīgas Nami” sabiedrisko attiecību vadītāja

dace.preisa@rigasnami.lv

Citas aktualitātes
Vidzemes tirgū nakts tirgotāju skaits nedēļas laikā divkāršojas
26.07.23

Pateicoties lielajai pircēju interesei, Vidzemes nakts tirgum nedēļas laikā saņemts divas reizes vairāk pieteikumu nekā pirms nedēļas. 26. jūlija vakarā nakts tirgū piedalīsies jau vismaz 30 tirgotāji ar dažādām preču grupām, kā arī tirgotāji ar karstajiem un atspirdzinošajiem dzērieniem.

Vairāk