lv
SIA “RĪGAS NAMI” PIEDALĀS AKCIJĀ ZEMES STUNDA

26.03.21

SIA “Rīgas nami” šogad jau tradicionāli tāpat kā iepriekš atbalsta vispasaules akciju Zemes stunda, kuras laikā 27.martā no plkst. 20.30 – 21.30 tiks izslēgts Melngalvju nama un kinoteātra “Splendid Palace” fasāžu apgaismojums.

“Mēs piekrītam “Pasaules Dabas Fonds” paustajam par to, ka uzņēmumi var būt ietekmīgs spēks, kas mudina cilvēkus rīkoties dabas labā. Akcija Zemes stunda ir viena no lielākajām vides kustībām pasaulē un dalība tajā ir simbolisks rīcība, lai kopīgi paustu atbalstu plašākām pārmaiņām, tā ir kā atgādinājums mums visiem rīkoties taupīgi ar elektrību un citiem resursiem arī visās pārējās gada dienās - ikdienā. SIA “Rīgas nami” kā lielākais vēsturisko objektu apsaimniekotājs Rīgā ikdienā domā ilgtspējības kategorijās, mums ir būtiski mazinās uzņēmuma ietekmi uz vidi visās jomās. Sadarbojamies ar nomniekiem, kam ir līdzīga izpratne un vērtības,” norāda SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

 

Šogad ierasto pulcēšanās pasākumu un fizisko klātbūtni pilsētu gaismas objektu izslēgšanas brīdī aizstās kopības sajūta un solidarizēšanās digitāli. Mēs nevaram būt kopā plecu pie pleca, bet mēs varam būt kopā virtuāli! “Pasaules Dabas Fonds” Zemes stundā aicina visus simboliski samazināt apgaismojumu mājās un pieslēgties Zemes stundas koncertam savā datorā ar saukli "Iestājies par dabu!"

 

Zemes stunda ir starptautisks pasākums, kura dalībnieki tiek aicināti izslēgt gaismu un maznozīmīgās elektriskās iekārtas uz vienu stundu marta sestdienas vakarā no 20:30 līdz 21:30 pēc vietējā laika. Simboliskās akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un popularizēt elektroenerģijas taupīšanu ikdienā. Zemes stundu organizē “Pasaules dabas fonds”.

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk