lv
TURPINĀS VEIKSMĪGA “RĪGAS NAMI” UN NOMNIEKU SADARBĪBA

08.05.20

 

SIA “Rīgas nami” pārstāvji ar saviem klientiem – telpu nomniekiem turpina intensīvu darbu un meklē individuāli labākos risinājumus tālākai sadarbībai. Veiksmīgs kopsaucējs ir atrasts ar veikalu Galerija ETMO, kas saimnieko Jēkaba kazarmās. 

SIA ETMO iesniegums bija viens no pirmajiem, ko SIA “Rīgas nami” saņēma saistībā ar telpu nomas maksas atbrīvojuma pieprasījumu COVID-19 izraisīto ierobežojumu laikā.

Signe Auziņa, veikala Galerija ETMO vadītāja: “Tā kā mūsu klienti 99% ir tūristi, šobrīd uzņēmuma darbība ir apstājusies un no telpu iznomātāja saņemam nomas maksas atbrīvojumu uz laiku, līdz cilvēki atkal sāks ceļot un atgriezīsies tūristi. Šī vasaras sezona, kas parasti ir peļņas laiks un tiek veidoti uzkrājumi ziemai, diemžēl būs izdzīvošanas laiks. Vienmēr esmu uzsvērusi, ka gan ar“Rīgas nami”, gan ar Rīgas domi ir bijušas pretimnākošas attiecības. Līdz koronavīrusa izplatībai uzņēmumam nebija parādsaistību, tāpēc varēju pretendēt uz nomas maksas atbalstu. Pašreizējās telpas noteikti vēlos saglabāt arī turpmāk. Mani apmierina tas, ka “Rīgas nami” paši apsaimnieko savu īpašumu, piemēram, veic remontdarbus, šobrīd atjauno jumtu. Mums, īrniekiem, nav jādomā par šādām ēkas pārvaldīšanas lietām, varam koncentrēties darbam! 
Tajā pašā laikā domājot par ārkārtējā stāvokļa beigām, aicinu valdību normatīvajos aktos iestrādāt pārejas posmu, jo, visticamāk, aktīva tirdzniecība uzreiz neatsāksies. Ceru uz izpratni un atbalstu!”

Atgādinām, ka SIA “Rīgas nami” kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu var piemērot tikai saskaņā ar Ministra kabineta 2020. gada 2. aprīļa noteikumiem Nr. 180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, kuru pēdējie grozījumi stājās spēkā 2020. gada 30. aprīlī.

Citas aktualitātes
Pievienojies mūsu komandai
18.02.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
SIA "RĪGAS NAMI" TURPINA SNIEGT ATBALSTU SAVIEM NOMNIEKIEM
15.01.21

Saistībā ar COVID-19 izplatību valstī SIA “Rīgas nami” turpina piedāvāt nomas maksas samazinājumu saviem nomniekiem. 

 

 

Vairāk
ZILĀS GVARDES ZĀLES INTERJERA RADĪTĀJA GŪST PROFESIONĀĻU ATZINĪBU
16.07.20

Par nozīmīgiem sasniegumiem arhitektūras jomā konkursā-forumā “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” žūrijas atzinību saņēmusi arhitekte Signe Zihelmane par Melngalvju nama Zilās gvardes zāles un Salona interjera izveidi.

Vairāk
RĪGAS KONGRESU NAMS AICINA BŪVNIEKUS PIETEIKTIES ĒKAS LIELĀS ZĀLES ATJAUNOŠANAS DARBIEM
16.06.20

Pasākumu centrs “Rīgas Kongresu nams” ir izsludinājis iepirkumu par Lielās zāles un ēkas publiskās zonas atjaunošanu. No 2020. gada 15. jūnija līdz 20. jūlijam būvniecības firmas tiek aicinātas izvērtēt iepirkumu un piedalīties konkursā.

Vairāk
"RĪGAS NAMI" TELPU NOMNIEKIEM PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAI PIEDĀVĀ CITUS IZDEVĪGUS LAIKUS
26.05.20

SIA "Rīgas nami" telpu nomniekiem pasākumu organizēšanai piedāvā citus izdevīgus laikus līdz 2021. gada 30. decembrim.

Vairāk
PAR NAUDAS ATMAKSU NENOTIKUŠA PASĀKUMA GADĪJUMĀ
19.05.20

SIA “Rīgas nami” ir saņēmusi vairāku sadarbības partneru iesniegumus ar lūgumu pārcelt pasākumu norises laiku pasākumu centros “Rīgas Kongresu nams”, “Melngalvju nams” un kinoteātrī “Splendid Palace”. Pašlaik notiek aktīvs darbs pie pasākumu kalendāra veidošanas.

Vairāk