lv
TURPINĀS VEIKSMĪGA “RĪGAS NAMI” UN NOMNIEKU SADARBĪBA

08.05.20

 

SIA “Rīgas nami” pārstāvji ar saviem klientiem – telpu nomniekiem turpina intensīvu darbu un meklē individuāli labākos risinājumus tālākai sadarbībai. Veiksmīgs kopsaucējs ir atrasts ar veikalu Galerija ETMO, kas saimnieko Jēkaba kazarmās. 

SIA ETMO iesniegums bija viens no pirmajiem, ko SIA “Rīgas nami” saņēma saistībā ar telpu nomas maksas atbrīvojuma pieprasījumu COVID-19 izraisīto ierobežojumu laikā.

Signe Auziņa, veikala Galerija ETMO vadītāja: “Tā kā mūsu klienti 99% ir tūristi, šobrīd uzņēmuma darbība ir apstājusies un no telpu iznomātāja saņemam nomas maksas atbrīvojumu uz laiku, līdz cilvēki atkal sāks ceļot un atgriezīsies tūristi. Šī vasaras sezona, kas parasti ir peļņas laiks un tiek veidoti uzkrājumi ziemai, diemžēl būs izdzīvošanas laiks. Vienmēr esmu uzsvērusi, ka gan ar“Rīgas nami”, gan ar Rīgas domi ir bijušas pretimnākošas attiecības. Līdz koronavīrusa izplatībai uzņēmumam nebija parādsaistību, tāpēc varēju pretendēt uz nomas maksas atbalstu. Pašreizējās telpas noteikti vēlos saglabāt arī turpmāk. Mani apmierina tas, ka “Rīgas nami” paši apsaimnieko savu īpašumu, piemēram, veic remontdarbus, šobrīd atjauno jumtu. Mums, īrniekiem, nav jādomā par šādām ēkas pārvaldīšanas lietām, varam koncentrēties darbam! 
Tajā pašā laikā domājot par ārkārtējā stāvokļa beigām, aicinu valdību normatīvajos aktos iestrādāt pārejas posmu, jo, visticamāk, aktīva tirdzniecība uzreiz neatsāksies. Ceru uz izpratni un atbalstu!”

Atgādinām, ka SIA “Rīgas nami” kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu var piemērot tikai saskaņā ar Ministra kabineta 2020. gada 2. aprīļa noteikumiem Nr. 180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, kuru pēdējie grozījumi stājās spēkā 2020. gada 30. aprīlī.

Citas aktualitātes