lv
TURPINĀS VEIKSMĪGA “RĪGAS NAMI” UN NOMNIEKU SADARBĪBA

08.05.20

 

SIA “Rīgas nami” pārstāvji ar saviem klientiem – telpu nomniekiem turpina intensīvu darbu un meklē individuāli labākos risinājumus tālākai sadarbībai. Veiksmīgs kopsaucējs ir atrasts ar veikalu Galerija ETMO, kas saimnieko Jēkaba kazarmās. 

SIA ETMO iesniegums bija viens no pirmajiem, ko SIA “Rīgas nami” saņēma saistībā ar telpu nomas maksas atbrīvojuma pieprasījumu COVID-19 izraisīto ierobežojumu laikā.

Signe Auziņa, veikala Galerija ETMO vadītāja: “Tā kā mūsu klienti 99% ir tūristi, šobrīd uzņēmuma darbība ir apstājusies un no telpu iznomātāja saņemam nomas maksas atbrīvojumu uz laiku, līdz cilvēki atkal sāks ceļot un atgriezīsies tūristi. Šī vasaras sezona, kas parasti ir peļņas laiks un tiek veidoti uzkrājumi ziemai, diemžēl būs izdzīvošanas laiks. Vienmēr esmu uzsvērusi, ka gan ar“Rīgas nami”, gan ar Rīgas domi ir bijušas pretimnākošas attiecības. Līdz koronavīrusa izplatībai uzņēmumam nebija parādsaistību, tāpēc varēju pretendēt uz nomas maksas atbalstu. Pašreizējās telpas noteikti vēlos saglabāt arī turpmāk. Mani apmierina tas, ka “Rīgas nami” paši apsaimnieko savu īpašumu, piemēram, veic remontdarbus, šobrīd atjauno jumtu. Mums, īrniekiem, nav jādomā par šādām ēkas pārvaldīšanas lietām, varam koncentrēties darbam! 
Tajā pašā laikā domājot par ārkārtējā stāvokļa beigām, aicinu valdību normatīvajos aktos iestrādāt pārejas posmu, jo, visticamāk, aktīva tirdzniecība uzreiz neatsāksies. Ceru uz izpratni un atbalstu!”

Atgādinām, ka SIA “Rīgas nami” kā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība nomas maksas atbrīvojumu vai samazinājumu var piemērot tikai saskaņā ar Ministra kabineta 2020. gada 2. aprīļa noteikumiem Nr. 180 “Noteikumi par publiskas personas un publiskas personas kontrolētas kapitālsabiedrības mantas nomas maksas atbrīvojuma vai samazinājuma piemērošanu sakarā ar Covid-19 izplatību”, kuru pēdējie grozījumi stājās spēkā 2020. gada 30. aprīlī.

Citas aktualitātes
Rīgas nami – Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas laureāts
16.06.21

SIA “Rīgas nami”, pirmo reizi piedaloties Ilgtspējas indeksā ir iekļuvuši bronzas kategorijas laureātu sarakstā.

Kopā ar kapitālsabiedrību, bronzas līmeni šogad sasnieguši vēl 10 uzņēmumi.

Vairāk
Kinoteātris "Splendid Palace" atklāj kino terasi. Splendid Garden.
09.06.21

No 11. jūnija kino gardēžiem būs iespēja baudīt Splendid Garden kino terases atmosfēru, Elizabetes ielā 61. Tas ir ne tikai spilgts vasaras pieteikums, bet arī solis pretī zaļākai un iedzīvotājiem draudzīgākai Rīgai.

Vairāk
Publicēts pirmais SIA "Rīgas nami" Ilgtspējas pārskats
11.05.21

Mums ir liels prieks jūs iepazīstināt ar pirmo SIA “Rīgas nami” nefinanšu ziņojumu jeb Ilgtspējas pārskatu. Tā ir lieliska iespēja atskatīties uz 2019.-2020.gados paveikto.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās Lielajā Talkā
10.05.21

Sestdien SIA “Rīgas nami”, kopīgi sakopjot bijušo lidostas Spilve teritoriju, noslēdza Lielo talku, kas uzsākās 24.aprīlī.

Vairāk
Pievienojies mūsu komandai
05.05.21

Aicinām pievienoties mūsu komandai Finanšu ekonomistu - datu analītiķi. 

Vairāk
APSVEIKUMS 4. MAIJĀ!
30.04.21

Vēlot skaistus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas svētkus!

Vairāk