IZNOMĀ BIROJUS TELPU NOMA PASĀKUMIEM 2

Kalendārs

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Jaunumi

Iepirkums par tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumu sniegšanu

SIA „Rīgas nami” ir izsludinājusi iepirkumu „Tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumu sniegšana”, identifikācijas Nr. RN 2016/15, un uzaicina apsardzes komersantus tajā piedalīties. Minētā iepirkuma priekšmets ir šādu pakalpojumu sniegšana: tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumi, nekustamajos īpašumos uzstādīto drošības sistēmu tehniskā apkope un uzturēšana, speciālistu un apsardzes darbinieku nodrošināšana iepirkuma instrukcijas noteikumos un iepirkuma līguma projektā noteiktajos gadījumos.

Kinolektoriju cikls jauniešiem: fantāzijas kino horizonti

Jauniešu kultūras portāls Jest; kopā ar kinoteātri "Splendid Palace" ielūdz skolēnus, studentus kā arī citus kino interesentus pievienoties lekcijai par fantāzijas kino, kas notiks 15. decembrī plkst. 13.00 "Splendid Palace". Uz kinoteātra skatuves lektoru ampluā kāps žurnālists un pasniedzējs Kārlis Streips un jaunā kino entuziaste Paula Anna Koškina. Pēc lekcijas sekos seanss – Harija Potera radītājas Džoannas Ketlīnas Roulingas un režisora Deivida Jeitsa kopdarbs "Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt".

Vēsturiskais kino kinolektoriju ciklā jauniešiem

Jauniešu kultūras portāls Jest; sadarbībā ar kinoteātri Splendid Palace aicina vecāko pamatskolas klašu, vidusskolas skolēnus un kino interesentus uz otro sezonu kinolektoriju ciklā Kino žanri II. Pirmais kinolektorijs, kas veltīts vēsturiskajam kino, notiks 17. novembrī plkst. 13:00 kinoteātrī "Splendid Palace". Pasākuma lektori – jaunais režisors Rūdolfs Anže un režisors Viesturs Kairišs. Stāstījumam par vēsturisko kino sekos latviešu vēsturiskās drāmas "Melānijas hronika" seanss.

Sagaidi Jauno gadu Melngalvju namā

31.decembrī kompānija Sweet Events ielūdz Jūs uz krāšņu Jaungada balli «Zelta Jaungada Balle!» vienā no skaistākajām un prestižākajām ēkām Rīgā – Melngalvju namā. Dzirkstošs vakars, eleganta atmosfēra un iespēja sagaidīt jauno gadu pašā Vecrīgas sirdī – vēsturiskajā Melngalvju namā, kas vēl šodien saglabājis augstmaņu laiku svinīgo atmosfēru. Apmeklē Melngalvju nama lapu vietnē Facebook un uzzini, kā savā īpašumā iegūt ielūgumu uz neaizmirstamo Jaungada balli!
Visas ziņas