IZNOMĀ BIROJUS TELPU NOMA PASĀKUMIEM 2

Kalendārs

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

Paziņoti kino balvas "Lielais Kristaps" nominanti

13. septembrī Cafe Fim Noir notikušajā preses konferencē tika paziņoti Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominēto filmu un profesionāļu saraksts, starptautiskās žūrijas sastāvs.

Melngalvju namā norit jaunās ekspozīcijas iekārtošanas darbi, šobrīd nams atvērts tikai telpu nomai

Patlaban Melngalvju namā norit jaunās ekspozīcijas iekārtošanas darbi, tādēļ nams šobrīd publiskai apskatei vēl nav pieejams. Tomēr jau no septembra vidus Melngalvju namā iespējams organizēt dažādus pasākumus – banketus, svinības, koncertus, balles, svinīgas pieņemšanas, korporatīvos pasākumus. Par telpu nomas iespējām Melngalvju namā vairāk iespējams uzzināt mājaslapā sadaļā “Telpu noma” vai zvanot 67043678.

KINO SARUNAS. SKATIES KINO KOPĀ AR PSIHOTERAPEITIEM

Kinoteātris "Splendid Palace” sadarbībā ar Latvijas Individuālpsiholoģijas asociāciju  no 1. līdz 5. oktobrim aicina skatīties kino kopā ar  psihoterapeitiem. Apvienojot kinomākslas baudīšanu ar pieredzējušu profesionāļu skatījumu, skatītājs gūs iedvesmu  acīm, prātam un sirdij.
Pēc filmu seansiem ir iespēja dalīties domās, izjūtās un emocijās, aktīvi iesaistīties speciālista vadītā diskusijā.
Kino sarunu  vakari piedāvā ieskatīties: pusmūža krīzi sasnieguša varoņa iekšējā cīņā, izvēles nozīmīgumā turpmākā cilvēka dzīvē, jaunietes pieaugšanā saskaroties ar dzīves sūrajiem pārbaudījumiem, vecāku un bērnu mūžīgā dialogā, cilvēkam vecumā spējā / nespējā baudīt dzīvi.
Esiet gaidīti emocijām, domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros!

PROGRAMMA

BIĻETES

Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps

Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps norisinās 6.-12. oktobrī kinoteātrī “Splendid Palace”. Tas ir nozīmīgākais Latvijas kino nozares pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Šogad Lielais Kristaps ieguvis nacionālās balvas statusu, balvas tiks pasniegtas 28. reizi.

PROGRAMMA

BIĻETES

ABONEMENTS

PAZIŅOTI KINO BALVAS "LIELAIS KRISTAPS" NOMINANTI

13. septembrī Cafe Fim Noir notikušajā preses konferencē tika paziņoti Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominēto filmu un profesionāļu saraksts, starptautiskās žūrijas sastāvs.

Nozīmīgākais un senākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālais filmu festivālsLielais Kristaps šogad norisinās no 6.-12. oktobrim. Lielais Kristaps tradicionāli ir pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Festivāla laikā būs skatāma nominēto filmu programma, studentu filmu konkursa programma, kas šogad ir īpaši spēcīga, ārpus konkursa filmu programma, notiks seansi ar autoru piedalīšanos, pirmizrādes, diskusijas un citi pasākumi.

Visas ziņas