IZNOMĀ BIROJUS TELPU NOMA PASĀKUMIEM 2

Kalendārs

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

Āzijas kultūru festivāls Rīgas Kongresu namā 10.septembrī

Šā gada 10. septembrī Rīgas Kongresu namā apmeklētājiem būs iespējams iejusties lielāko Āzijas valstu atmosfērā – visu dienu no plkst. 11:00 līdz 20:00 varēs izbaudīt Indijas, Ķīnas, Japānas, Taizemes, Korejas, Turcijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Nepālas un daudzu citu Āzijas valstu kultūru.

AIZLIDO VIENATNĒ / FLY AWAY SOLO

Indija ir rituālu un reliģisko ceremoniju zeme, kur daudz nekas gadsimtu gaitā nav mainījies. Filma atklāj Indijas skaistumu, neignorējot skaudro pusi- cilvēki cīnās par savu laimi un nākotni, mēģinot pretoties sabiedrībā iesīkstējušiem uzskatiem.

Filma, kas ļauj citādāku Indijas kino. Tas ir psiholoģisks mīlestības stāts, kas tiek sagrauts morālo aizspriedumu dēļ - cilvēki cīnās par savu laimi un nākotni.

Kannu kinofestivāla konkursa programmas “Īpašais skatiens" filma.

Pirkt biļetes

KAPTEINIS FANTASTIKA / CAPTAIN FANTASTIC

Viņi prot vairākas valodas un ir izglītoti dažādās zinātnēs. Viņi prot medīt un rīkoties ar ieročiem. Viņi dzīvo mežā un atrodas pilnīgā harmonijā ar dabu. Un tikai apstākļu sakritība liek viņiem pamest savu paradīzi un doties uz lielo pilsētu. Kas notiks tad, kad viņi sastapsies ar civilizāciju un nāksies izbaudīt visus modernās dzīves plusus un mīnusus?

Sundance filmu festivālā pirmizrādi piedzīvojusī un Kannu kinofestivālā apbalvotā filma ar Viggo Mortensenu galvenajā lomā nav par supervaroni, bet gan par tēvu - ideālistu, kurš nolēmis uzaudzināt savu ģimeni tālu prom no visiem civilizācijas labumiem.

Pirkt biļetes

SMALKĀS APRINDAS / CAFÉ SOCIETY

Šīgada Kannu kinofestivāla atklāšanas filma! Vudijs Allens asprātīgi stāsta par 50. - 60. gadu kino pasaules tikumiem un likumiem. Galvenajās lomās - Kristena Sjuarte, Džese Eizenbergs, Bleika Laivlija.

Arī šajā filmā režisors Vudijs Allens ir indīgi ironisks un koķets vienlaikus. Viņš nav baidījies paņemt divas šībrīža kinoindustrijas popzvaigznes un ielikt viņus tā laika Holivudā.

Pirkt biļetes

SENIORU SEANSS: 30.augustā, plkst.18.00. Pirkt biļetes

Visas ziņas