lv
Centrāltirgus, Splendid Palace un Melngalvju nama apmeklētāji aicināti novērtēt pakalpojumu kvalitāti

03.04.24

Rīgas Centrāltirgus, kinoteātra “Splendid Palace” un Melngalvju nama apmeklētāji ir aicināti novērtēt saņemto pakalpojumu kvalitāti “Komplimentu mēneša” ietvaros, kas noris visu aprīli. Lai izteiktu vērtējumu un komplimentu, ja tas ir pelnīts, klientiem jānoskenē QR kods, kas redzams objektos izvietotajos akcijas plakātos un uzlīmēs.

 

Laba servisa iniciatīvas “Komplimentu mēnesis” mērķis ir dot iespēju klientiem novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti un izcelt labākās servisa vietas Latvijā. "Komplimentu mēneša" balsojumā, kas norisināsies līdz 30. aprīlim līdz ar Rīgas Centrāltirgu, “Splendid Palace” un Melngalvju namu piedalās vēl kopumā 500 pakalpojumu sniegšanas un tirdzniecības vietām visā Latvijā.

 

Klientiem, aicinot sniegt novērtējumu, tiek vaicāti tādi vienkārši, bet trāpīgi jautājumi kā attieksme pret klientu, komunikācijas kvalitāte, prasme būt neuzbāzīgiem, bet vienlaikus laipniem un uzmanīgiem, kā arī spēja risināt dažādās situācijas.

 

“Komplimentu mēnesi” organizē “Delight” kopā ar Asteroid”, “Jazz Communications”, “Norstat” un “DPD”. Pēc akcijas noslēguma tiks apkopoti klientu balsojumi un noteikti augstāko novērtējumu saņēmušie pakalpojumu sniedzēji. Tā visi uzzināsim, kas ir  kvalitatīvākās un uzticamākās pakalpojuma sniegšanas vietas Latvijā.

 

“Rīgas nami” uzņēmumi šajā iniciatīvā piedalās, jo mums svarīgi uzzināt savu klientu viedokli un vērtējumu.

 

Aicinām būt aktīviem un izteikt savu vērtējumu kinoteātra “Splendid Palace”, Melngalvju nama un Rīgas Centrāltirgus apmeklējumu laikā!

 

Mēs ar prieku saņemsim jūsu novērtējumus un viedokļus, un tie mums lieti noteikti noderēs pilnveidojot servisu pakalpojumu sniegšanas vietās.

 

Izsaki savu komplimentu, spiežot uz katra no pasākumu centriem:

Rīgas Centrāltirgus 

Kinoteātris "Splendid Palace" 

Melngalvju nams 

Citas aktualitātes
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk