lv
Tirgi
Rīgas centrāltirgus

Rīgas Centrāltirgus

Ne tikai lielākā iepirkšanās vieta Latvijā, bet lielākais tirgus visā Eiropā, kurš atrodas pašā galvaspilsētas centrā.

 

Vairāk

Vidzemes tirgus

Vidzemes tirgus

Viens no visvecākajiem lielajiem Rīgas tirgiem, kas savā mūžā piedzīvojis gan spoža uzplaukuma gadus, gan grūtus laikus un patlaban ir pozitīvu pārmaiņu priekšā. Tam jākļūst par mūsdienīgu iepirkšanās vietu, kur iegādāties augsti kvalitatīvus Latvijas zemnieku produktus un citas ikdienā nepieciešamas preces.

 

Vairāk

Latgales tirgus

Latgales tirgus

Tirgus kvartāls, ko ieskauj Abrenes, Lāčplēša, Firsa Sadovņikova un Dzirnavu ielas, ar kopējo platību 2409 m2. Tirgus ir piepildīts ar tirdzniecības kioskiem un citām ēkām.

 

Vairāk

“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk