lv

Īrniekiem

SIA “Rīgas nami’’ ir Latvijā lielākais pašvaldībai piederošo sociālo dzīvojamo māju, citu īpašumu un galvaspilsētas iestāžu, pašvaldības tirgu teritoriju un tajās esošo ēku apsaimniekotājs un pārvaldītājs, telpu iznomātājs un jauno projektu attīstītājs.

 

“Rīgas namu” apsaimniekošanā ir 67 dzīvojamās mājas, no kurām 18 ir sociālās mājas ar kopumā vairāk nekā 6120 dzīvokļiem.

 

Dzīvokļu īrniekiem nodrošinām kvalitatīvus dzīvojamo māju uzturēšanas pakalpojumus – koplietošanas telpu un teritorijas apgaismošanu, elektroenerģiju inženierkomunikāciju ierīcēm un ugunsdzēsības signalizācijai, liftu un ārdurvju kodu sistēmu darbību, kā arī vairākās mājās - videonovērošanu un individuālu siltumenerģijas skaitītājus un citus pakalpojumus.

 

APSAIMNIEKOŠANAS JAUTĀJUMI

Ar dzīvokli un mājas apsaimniekošanu saistītus jautājumus/problēmas piesaki pa tālruni 82820

 

 

AVĀRIJAS DIENESTS

Ja dzīvoklī/dzīvojamā mājā radusies avārijas situācija, bezmaksas avārijas novēršanas darbus piesaki pa tālruni 80009917 

 

 

IESNIEGT SKAITĪTĀJU RĀDĪJUMUS / APMAKSĀT RĒĶINUS

Jūsu ērtībai esam izveidojuši klientu apkalpošanas elektronisko sistēmu, kurā varat viegli un ātri:

          

KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS

Ērtākai mājokļu klientu apkalpošanu klātienē no 2023. gada septembra darbojas SIA "Rīgas nami" izveidots Mājokļu klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Brīvības ielā 49/53.

Ja esat noslēdzis līgumu par dzīvokļa īri sociālajā dzīvojamā namā un ja radušies jautājumi par līgumu slēgšanu, grozījumu veikšanu tajos, palīgtelpu iznomāšanu, autostāvvietu nomu, autostāvvietu caurlaižu izsniegšanu un citus jautājumiem, kas saistīti ar sociālās palīdzības dzīvokļu apkalpošanu, varat vērsties šajā centrā pie klientu apkalpošanas un līgumu slēgšanas speciālistiem.

Klientus Mājokļu klientu apkalpošanas centrā pieņem darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta, iepriekš piesakoties pa tālruni 66957198 vai 28599677.

 

Mājokļu klientu apkalpošanas centra darba laiks:

“Rīgas namu” Mājokļu klientu apkalpošanas centru var uzskatīt kā vienas pieturas aģentūru, kur virkni jautājumu, kas saistīti ar dzīves vietas nodrošināšanu, var risināt vienviet, - jo centrs atrodas tajā pašā ēkā, kur ir Rīgas domes Mājokļu un vides departaments, kas savukārt pieņem lēmumus par dzīvokļu izīrēšanu.

 

 

ATBILDES UZ BIEŽĀK UZDOTAJIEM JAUTĀJUMIEM

 

Man ir parāds, vai ir iespēja vienoties nomaksāt parādu pa daļām?

Kāpēc rēķinā ir iekļauta maksa par nekustamā īpašuma nodokli, ja es neesmu dzīvokļa īpašnieks, bet tikai īrnieks, un kā tā tiek aprēķināta?

Vai iespējams piešķirt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu invalīdiem?

Lūdzu veikt komunālo pakalpojumu maksas pārrēķinu sakarā ar savu un bērna prombūtni.

Kā aprēķina atkritumu izvešanu - pēc cilvēku skaita dzīvoklī vai pēc dzīvokļu skaita?

Kā tiek veikts koplietošanas elektrības aprēķins?

Ko darīt, ja kaimiņš trokšņo, uzvedas huligāniski?