lv
Cīņai ar sniegu “Rīgas nami” piesaista arī ārpakalpojumu un aicina atkušņa laikā izvairīties no pastaigām tiešā ēku tuvumā

15.12.23

Lielā sniega novākšanai Rīgas valstspilsētas kapitālsabiedrība “Rīgas nami” savos apsaimniekotajos objektos ir maksimāli mobilizējusi visus pieejamos cilvēkresursus un piesaistījusi papildspēkus ārpakalpojumā. Sniega tīrīšana uz ietvēm, pagalmos, un jumtu atbrīvošana no sniega un lāstekām noris nepārtraukti, arī brīvdienās. 

 

SIA “Rīgas nami» apsaimnieko Rīgas valstspilsētas pašvaldības funkciju veikšanai nepieciešamos un sabiedrībai sociāli un ekonomiski nozīmīgos, kā arī vēsturiskos nekustamos īpašumus, tostarp pašvaldības izglītības, pirmskolas un citas iestādes, kā arī dzīvojamās mājas - kopumā vairāk nekā 400 objektus. 

 

“Sniega un lāsteku likvidēšana objektos notiek izvērtējot prioritātes – koncentrējoties uz slīpajiem jumtiem un vietām, kur ir vislielākā cilvēku plūsma. Dažos no objektiem šo nedēļu laikā ir nepieciešama jau atkārtota tīrīšana, kā arī tuvojošais atkusnis paaugstina bīstamību, tāpēc aicinām iedzīvotājus šajā nedēļas nogalē iespēju robežās izvairīties no pastaigām sevišķi ēku tiešā tuvumā,” skaidro SIA “Rīgas nami” valdes sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa. “Teritoriju tīrīšanā esam piesaistījuši vēl arī ārpakalpojuma sniedzēju. Savukārt jumtu tīrīšanā līgtais ārpakalpojuma sniedzējs savu kapacitāti mūsu objektos, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir palielinājis divkārt.” 

 

Sniega novākšanā dzīvojamā fondā nodarbināti 60 sētnieki, tirgos – 30 darbinieki. Jumtus no sniega un lāstekām attīra ārpakalpojuma sniedzējs – industriālā alpīnisma SIA “Latalpin”, sniega tīrīšanai objektu teritorijās papildus iesaistīts arī uzņēmums “Hagberg”. 

 

No sniega un lāstekām līdz šodienai ir atbrīvoti 175 jumti, bet darbs turpmākajās dienās tiks intensīvi turpināts, jo, iestājoties siltākam laikam, sniegs sāk strauji kust, kļūst smagāks un rada papildu riskus gan cilvēkiem, gan ēku jumtiem. 

Citas aktualitātes
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk