lv
Kinoteātrī “Splendid Palace” uzstādīts jaunākās paaudzes lāzera kinoprojektors

21.12.23

Kinoteātra “Splendid Palace” iegādātais un Lielajā zālē uzstādītais pasaules līmeņa klases tehnoloģijas digitālais kinoprojektors nodrošina izcilu attēla kvalitāti. Šis lāzera kinoprojektors ir arī videi draudzīgāks un ievērojami energoefektīvāks.

 

 Uzstādītais digitālo projektu nozares pasaules līderuzņēmuma “Barco” ražotais 4K izšķirtspējas RGB lāzera kinoprojektors kinoteātrī uzstādīts 12 gadus nokalpojušā digitālā DCP lampu projektora KINOTON vietā.  

 

“Šis ir liels tehnoloģisks notikums kinoteātrim,” uzsver “Splendid Palace” vadītāja Ieva Sīpola. “Jaunais Barco lāzera kinoprojektors nodrošina augsti kvalitatīvu attēlu. Ceru, ka skatītāji, apmeklējot “Splendid Palace”, pateicoties spilgtākam un labākam attēlam, iegūs iespaidīgu un neaizmirstamu kino vizuālo baudījumu. Tā ir lieliska dāvana mūsu kinoskatītājiem, sagaidot kinoteātra “Splendid Palace” 100. dzimšanas dienu 30. decembrī.”

 

Pāreja no lampu kinoprojektora ar augstu elektroenerģijas patēriņu un dārgām cikliskām lampu maiņām  uz lāzerprojektoru krietni samazinās kinoteātra elektroenerģijas un plānoto apkopju izmaksas. Jaunākās paaudzes tehnoloģijas iekārta ir energoefektīva, videi draudzīgāka un vienkāršāk lietojama.

 

Jaunais lāzera kinoprojektors nodrošina asu, krāsām bagātīgu konsekventu kino attēla kvalitāti. Demonstrējamā attēla kvalitātes uzlabošanai uzstādīts tika arī jauns, 4K filmu demonstrēšanai speciāli izstrādāts, kinoekrāns ar mikro perforāciju, uzlabojot arī aiz ekrāna izvietoto apskaņošanas sistēmu skaņas kvalitāti. 

 

Kopējās investīcijas kinoteātra Lielās zāles projektora, ekrāna nomaiņas un citas tehnikas uzlabojumos ir 134 900 EUR (bez PVN). 

 

Turpinot investīcijas energoefektivitātē, šoruden SIA “Rīgas nami” ir noslēguši arī līgumu par apgaismojuma kā pilna servisa pakalpojumu ar SIA “RCG Lighthouse”. Pakalpojums ietver visu kinoteātrī esošo 1000 spuldžu nomaiņu uz energoefektīvām LED spuldzēm, kas būtiski samazinās kinoteātra elektroenerģijas patēriņu un dos ietaupījumu gadā 7800 EUR.

Citas aktualitātes
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk