lv
Rīgas Centrāltirgū ienāk ielu futbols

02.07.24

Rīgas Centrāltirgus ir ne tikai lielākā iepirkšanās vieta Latvijā, pašā galvaspilsētas centrā, bet arī vieta, kur rīkot sabiedrībai nozīmīgus un aizraujošus pasākumus. Tā šī gada 3. jūlijā Rīgas Centrāltirgū ienāks ielu futbols, jo tirgus atklātajā teritorijā noritēs jauniešu iecienītais Ghetto Football sezonas pop-up turnīrs.

 

Ghetto Football ir Latvijā izveidota, starptautiska ielu futbola kustība, kuras mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un vispārpieņemto vērtību apgūšanu, iesaistot sabiedrību futbola aktivitātēs. Ghetto Football pamatā ir turnīri, kuros dažāda vecuma dalībnieki – sākot no 12 gadu vecuma sacenšas 3 pret 3 formātā.

 

Futbola turnīrs tiks aizvadīts laukumā pie Gaļas paviljona. Tas sāksies plkst. 15.00 un ilgs līdz pat plkst. 23.00. Vairāk par turnīru un reģistrācija turnīram pieejama šeit: play.ghetto.lv

 

“Tirgi pasaulē, arī Rīgas Centrāltirgus, mainās un arvien vairāk ierasto tirgošanās funkciju papildina tādas jomas kā kultūra, māksla un sports. Mainoties mazumtirdzniecības situācijai, arī Rīgas Centrāltirgus pielāgojas jauniem izaicinājumiem, bet tirgus galvenā loma – tirgošanās ir un paliks kā nemainīga pamatfunkcija arī turpmāk,” par ielu futbola ienākšanu Rīgas Centrāltirgus teritorijā saka SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže.

 

Rīgas Centrāltirgus ir lielākais Eiropas tirgus, kura kopējā zemes platība ir 9,9 ha, bet no tās tirgus statuss ir noteikts teritorijai 6,7 ha platībā. Tirgū ir pieci segti paviljoni: Piena, Gaļas, Zivju, Sakņu un Gastronomijas paviljoni. Centrāltirgus apmeklētāju skaits dienā sasniedz 30 000 – 50 000 cilvēku. Rīgas Centrāltirgus kopā ar Vecrīgu 1997. gadā ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Citas aktualitātes
Rīgas Centrāltirgū atklāts šogad pirmais no jauna izbūvēts dzeramā ūdens brīvkrāns
19.07.24

Šonedēļ atklāts pirmais no šogad iecerētajiem jaunajiem Rīgas pilsētas dzeramā ūdens brīvkrāniem – tas atrodas Rīgas Centrāltirgus atklātajā teritorijā, laukumā starp Gaļas un Piena paviljoniem.

Vairāk
Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā telpu nomu bērnu svētkiem
15.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk