lv
“Rīgas nami” godina ilggadējos darbiniekus

29.12.23

Sagaidot Ziemassvētkus, “Rīgas nami” aicināja kopā darbiniekus, lai atskatītos uz 2023. gadā paveikto un īpaši godinātu ilggadējos darbiniekus.

 

Tā kā kapitālsabiedrībā ir vairāki simti darbinieku, to sapulcināšanai vajadzēja vairākas kārtas, par satikšanās vietām izvēloties tās, kas tuvāk darba vietām. Tas notika kinoteātrī “Splendid Palace” un objektā Rāmuļu ielā 24. “Rīgas namu” valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže īpašu paldies teica tiem darbiniekiem, kas ar savu nesavtīgo darbu daudzu gadu garumā gādā, lai Rīga būtu labākā vieta, kur dzīvot un strādāt. Savukārt uzņēmuma vadības pateicības vārdus Rāmuļu ielā 24 izteica valdes loceklis Mārcis Budļevskis. Tā šogad ir iedibināta jauna tradīcija – gada nogalē godināt mūsu ilggadējos darbiniekus.

 

Starp īpaši godinātajiem 35 ilggadējiem darbiniekiem bija tādi, kas tagad SIA “Rīgas nami” apvienotajos uzņēmumos nostrādājuši jau teju 30 gadus: Genādijs Lūkins, Iveta Vēbere, Inguna Ose, Maija Zeiliņa, Zane Urbāne, Antra Lejas-Krūmiņa, Normunds Laucis, Vladimirs Dondukovs un Voldemārs Priknis. Paldies viņiem un pārējiem ilggadējiem darbiniekiem par uzticību darbavietai!

 

Sirsnīgā noskaņā darbinieki saņēma uzņēmuma viņiem un viņu bērniem sarūpētās Ziemassvētku dāvanas.

Citas aktualitātes