lv
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"

22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Darba festivāla “Visiem” mērķis ir savest kopā uzņēmējus ar potenciālajiem darbiniekiem, jo īpaši ar tiem, kuriem darba tirgū iekļauties ir grūtāk - cilvēkiem ar invaliditāti, jaunajām māmiņām, jauniešiem un pirmspensijas vecuma cilvēkiem. Iekļaujoša darba vide un vienlīdzīga attieksme ir viena no “Rīgas namu” pamata prioritātēm, tādēļ šogad darba festivāls notiek ar “Rīgas namu” dalību.

 

“Rīgas namu” piedāvāto darba vakanču vidū ir vecākais siltumapgādes un ventilācijas tehniķis, vecākie santehniķi un remontstrādnieki, sanitārās uzraudzības speciālists, santehniķu brigadieris, vecākais namdaris, apkopējs un citas. Plašāk par piedāvātajām vakancēm lasiet šeit.

 

Festivāla saturu papildinās vērtīgas ekspertu konsultācijas, ko apmeklētāji varēs saņemt bez maksas – piemēram, Latvijas Republikas Tiesībsarga pārstāvji un juriste, sociālo jautājumu eksperte Santa Survila sniegs padomus dažādos darba tiesību jautājumos. Būs pieejamas arī individuālas konsultācijas finanšu pratības jautājumos. Savukārt ar mākslīgā intelekta palīdzību ikviens varēs uzģenerēt attēlu, kas atspoguļo katra sapņu nodarbošanos.

 

Darba festivāls notiks Vērmanes dārzā, Rīgā, 24. maijā no plkst. 15.00 līdz 20.00. Ieeja festivālā bez maksas. Festivālu organizē biedrība “Ilgtspējīgas uzņēmējdarbības atbalstam” kopā ar sociālo uzņēmumu “Ligero”.

 

Uz pasākumu aicināts ikviens - gan tie, kuri meklē darbu vai vēlas kaut ko mainīt savā profesionālajā jomā; gan tie, kuri vēl nezina, ko vēlas darīt; gan tie, kuri jau strādā un kuriem ir interese uzzināt un iemācīties ko jaunu.

Citas aktualitātes
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk