lv
Rīgas nami pievienojas iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”

04.07.24

 

 

“Rīgas nami” oficiāli pievienojušies “Sabiedrības par atklātību – Delna” iniciatīvai “Nulles tolerance pret korupciju”. Ar šo soli “Rīgas nami” apņemas turpināt sekmēt atklātības principus, kā arī īstenot pretkorupcijas politikas un to publiskošanu uzņēmumā un visā uzņēmējdarbības vidē kopumā.

 

“Ar pievienošanos šai iniciatīvai “Rīgas nami” publiski apliecina savu virzību uz ilgtspējīga uzņēmuma statusu, kas savā darbībā ievēro labas prakses, pārvaldības, tiesiskuma, godīguma, likuma un ētikas principus. Šie principi ir integrēti arī mūsu pamatvērtībās — atbildība, atvērtība, sadarbība, profesionalitāte un ilgtspēja, kuras ikdienā novērtē mūsu klienti, sadarbības partneri un sabiedrība kopumā,” atzīmē Ojārs Valkers, SIA “Rīgas nami” valdes loceklis.

 

“Rīgas nami” jau ir ieviesuši vairākas atbildīgas uzņēmējdarbības sekmējošas politikas, tostarp Korupcijas risku un interešu konfliktu novēršanas politiku, Ētikas kodeksu un citus, kas saskan ar iniciatīvas “Nulles tolerance pret korupciju” pamatprincipiem. Pievienojoties iniciatīvai, “Rīgas nami” apņemas informēt sadarbības partnerus, ieinteresētās puses un sabiedrību kopumā par atbalstu šai iniciatīvai.

 

“Pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug pieprasījums pēc uzņēmumu darbības atklātības – to pieprasa ne tikai klienti, bet arī investori un biznesa partneri, kā arī darbinieki. Tādēļ pievienošanās iniciatīvai un aktīva atklātības prakses ieviešana uzņēmuma darbībā sekmēs tā spēju atbildēt uz augošo pieprasījumu. Turklāt, iniciatīva “Nulles tolerance pret korupciju” arī palīdz uzņēmumiem pilnveidot korupcijas novēršanas mehānismus un aktīvāk iesaistīties cīņā pret korupciju Latvijā,” Inese Tauriņa, Delnas direktore.

 

Iniciatīvu “Nulles tolerance pret korupciju” 2021. gada nogalē uzsāka biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (starptautiskās pretkorupcijas organizācijas “Transparency International” nodaļa Latvijā), sadarbībā ar Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platformu (“CSR Latvia”). Iniciatīvai var pievienoties ikviens uzņēmums, kas apņemas ieviest un sekmēt atklātības principus, īstenot pretkorupcijas politikas un procedūru ieviešanu un publiskošanu uzņēmumā un uzņēmējdarbības vidē kopumā.

Citas aktualitātes
Rīgas Centrāltirgū atklāts šogad pirmais no jauna izbūvēts dzeramā ūdens brīvkrāns
19.07.24

Šonedēļ atklāts pirmais no šogad iecerētajiem jaunajiem Rīgas pilsētas dzeramā ūdens brīvkrāniem – tas atrodas Rīgas Centrāltirgus atklātajā teritorijā, laukumā starp Gaļas un Piena paviljoniem.

Vairāk
Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā telpu nomu bērnu svētkiem
15.07.24

Attīstot un pilnveidojot savu pakalpojumu klāstu, kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā jaunu kinoteātra apmeklējuma pieredzi jaunākajai paaudzei  – bērnu ballītes ar kino skatīšanos.

Vairāk
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk