lv
SIA "Rīgas nami" piedāvā speciālistu konsultācijas mājokļu klientiem klātienē 

06.09.23

Lai nodrošinātu ērtāku apkalpošanu apsaimniekoto mājokļu klientiem, SIA "Rīgas nami" vēris mājokļu klientu apkalpošanas centra durvis Brīvības ielā 49/53. Darba dienās centrā pakalpojumus sniedz klientu apkalpošanas un līgumu slēgšanas speciālisti. 

 

Klientu ērtībām tagad virkni jautājumu, kas saistīti ar dzīves vietas nodrošināšanu, var risināt vienā klientu apkalpošanas centrā, jo SIA “Rīgas nami” mājokļu klientu apkalpošanas centrs darbojas vienā ēkā ar Rīgas domes Mājokļu un vides departamentu, kas pieņem lēmumus par dzīvokļu izīrēšanu. Savukārt SIA "Rīgas nami" mājokļu centrs nodrošina līgumu slēgšanas procesu, grozījumu veikšanu līgumos, palīgtelpu iznomāšanu, autostāvvietu nomu, autostāvvietu caurlaižu izsniegšanu un citus jautājumus, kas saistīti ar sociālās palīdzības dzīvokļu apkalpošanu. Klienti tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot 66957198 vai 28599677.

 

Klientu apkalpošanas darba laiks:

P. 8.30-18.00

O. 8.30-17.00

T. 8.30-17.00

C. 8.30-17.00

P. 8.30-16.00

 

Kopumā SIA “Rīgas nami” pārziņā ir 82 dzīvojamās mājas ar vairāk nekā 6100 dzīvokļiem tajās.  

 

SIA “Rīgas nami’’ ir Latvijā lielākais pašvaldībai piederošo īpašumu un galvaspilsētas iestāžu, sociālo dzīvojamo māju, pašvaldības tirgu teritoriju un tajās esošo ēku apsaimniekotājs un pārvaldītājs, telpu iznomātājs un jauno projektu attīstītājs, kā arī pasākumu centru Splendid Palace un Melngalvju nams īpašnieks.   

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Preisa

SIA “Rīgas Nami” sabiedrisko attiecību vadītāja

dace.preisa@rigasnami.lv

Citas aktualitātes
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk