lv
“Splendid Palace” 100 gadu jubileju nosvin ar kino klasikas šedevru un Kārļa Lāča tam komponēto oriģinālmūziku

11.12.23

Sestdien, 9. decembrī, kinoteātris “Splendid Palace” atzīmēja savu 100. dzimšanas dienu, saviem uzticīgajiem skatītājiem un svinību viesiem piedāvājot pasaules un pašmāju lielmeistaru darbus - režisora Bastera Kītona mēmo kinofilmu “Šerloks Juniors” ar Kārļa Lāča oriģinālmūziku tai, ko viņš izpildīja kopā ar solisti Aiju Vītoliņu un mūziķu grupu.

 

Kinoteātra “Splendid Palace” 100 gadu jubilejas svinībās vairākkārt izskanēja un tika uzsvērts, ka kinoteātris nepārtraukti visa gadsimta garumā ir nodrošinājis kvalitatīva kino izrādīšanu, tas ir “Splendid Palace” īpašais kods un pazīšanas zīme ne tikai Latvijā, bet starptautiskā mērogā. Kinoteātris nu jau simts gadu garumā savā repertuārā nozīmīgu vietu ierādījis un joprojām ierāda Eiropas kino daudzveidībai, kā arī šī ir mājvieta Latvijā radītā kino pirmizrādēm. 

 

Neobaroka stilā celtais “Splendid Palace”, ko pamatoti dēvē par vienu no izsmalcinātākajiem un skaistākajiem kinoteātriem Eiropā, pilda nozīmīgu kino vēstneša lomu – izkopj un vienlaikus izzina savu uzticīgo skatītāju gaumi, būdams arī vairāku starptautisku kinofestivālu norises vieta. 

 

“Šodien mūsu – “Rīgas namu” komandas – uzdevums ir uzturēt dzīvu pirms 100 gadiem kino šūpulī ielikto uzdevumu – radīt vietu, kas ir patvērums no ikdienas! Patvērums no nedaudz virspusējā un laicīgā, toties mājvieta mūsu vērtībām – mīlestībai pret labu kino, vārda brīvību un vieta lieliskiem pasākumiem,” saka SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže

 

Kinoteātris “Splendid Palace” 100 gadu jubileju, kas faktiski apritēs 2023. gada 30. decembrī un tika svinēta arī 31. decembrī, ir atzīmējis un turpina svinēt ar īpašiem pasākumiem, notikumiem un kinofilmu programmām visa šā gada garumā. 

Citas aktualitātes
“Rīgas nami” piedalās darba iespēju festivālā "Visiem!"
22.05.24

Šā gada 24. maijā SIA “Rīgas nami” piedalīsies darba iespēju festivālā "Visiem!", kur apmeklētājus iepazīstinās ar uzņēmuma darba vakancēm, kā arī aicinās praktiskā veidā iepazīt piedāvāto profesiju darba nianses. 

Vairāk
Pabeigta Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljona jumta seguma nomaiņa
23.04.24

Nule kā ekspluatācijā nodots Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona jumts, kura rekonstrukcija ilga kopš pagājušā gada rudens.

Vairāk
Notiks diskusija par Rīgas Centrāltirgus attīstības modeļiem
15.04.24

SIA “Rīgas nami” un Rīgas Centrāltirgus telpiskās attīstības  koncepcijas izstrādātājs SIA “Wealth.Investments” 18. aprīlī organizē diskusiju par Rīgas Centrāltirgus nākotnes attīstības scenārijiem un iespējamo tirgus funkciju paplašināšanos.

Vairāk