lv

Pircējiem

Esiet laipni aicināti Rīgas Centrāltirgū, kas ir ne tikai lielākā iepirkšanās vieta Latvijā, bet lielākais tirgus visā Eiropā!

 

Jums šeit tirgotāji piedāvā plašu vietējo produktu klāstu – dārzeņus, augļus, piena produktus, gaļu un tās izstrādājumus, Rīgā plašāko svaigu un kūpinātu zivju piedāvājumu, kā arī konditorejas izstrādājumus, garšvielas, medu, riekstus un citus vietējo ražotāju gardumus. Šeit varat iegādāties arī saimniecībā un sadzīvē noderīgas lietas, ziedus, stādus, adījumus un citus rokdarbus. Rīgas Centrāltirgus – tā ir personiska attieksme pret pircēju un konkurētspējīgas cenas.

 

Gastronomijas paviljona ēdināšanas sektors ir piemērota vieta, kur iegriezties maltītei vai satikties ar draugiem, paziņām. Nāciet un iegādājieties garšīgus produktus savam ikdienas vai svētku galdam un vienlaikus ar iepirkšanās prieku izbaudiet neatkārtojamo tirgus daudzkrāsainību!

 

Vietējās mentalitātes kolorīts kā magnēts pievelk tirgum Rīgas viesus. Centrāltirgus ir starp pieciem galvenajiem ārzemju tūristu Rīgas apciemojuma galamērķiem.

 

Uzzini vairāk

STĀVVIETAS

8.00-17.00

1. stunda - 2 EUR

katra nākamā - 2,50 EUR

 

17.00-8.00

3 EUR par visu periodu

līdz 10 min - bez maksas